Problém ze slepicemi-nenesou


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Problém ze slepicemi-nenesou

Odeslat příspěvek od žak 16. 1. 2018 14:45

[quote="Víťa1"]Píšu v zastoupení:
Dlouhá léta chovám slepice.Každý rok si kupuji 5 mladých abych omladila chov.Až letos už nevím co s mini,od jara mě špatně nesou mám 15 slepic a denně nesou 3 až 4 vejce někdy i nesnesou nic.Všechno dostávají co jim patří ,pasou se denně na zahradě .Na hnízda se tlačí ale vajíčka nemají..Poraďte co s nimi může být?díky[/ Nejspíš vejce snesou a ta jsou následně některou-některými sežrána!

Odeslat příspěvek od engladGak 16. 11. 2017 08:00

Не совсем согласен;)

Odeslat příspěvek od Klivie 29. 7. 2015 16:11

http://www.chovzvirat.cz/diskuze/tema/1 ... nesnaseji/
Zkuste toto foŕum. Sama mám slepice hodně let, poradit neumím. Ještě se mi to nestalo.

Odeslat příspěvek od Víťa1 29. 7. 2015 13:18

Píšu v zastoupení:
Dlouhá léta chovám slepice.Každý rok si kupuji 5 mladých abych omladila chov.Až letos už nevím co s mini,od jara mě špatně nesou mám 15 slepic a denně nesou 3 až 4 vejce někdy i nesnesou nic.Všechno dostávají co jim patří ,pasou se denně na zahradě .Na hnízda se tlačí ale vajíčka nemají..Poraďte co s nimi může být?díky

Nahoru