Hodnosti přispěvatelů


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Hodnosti přispěvatelů

Odeslat příspěvek od nitram47 26. 4. 2010 19:04

automatické:
-kolemjdoucí
-návštevík

po schválení moderátormi:
-kvetinár
-záhradník
-pán záhradník (najvyssi rank)

to len taky prispevok pomimo tulanim sa superforom :)

Odeslat příspěvek od Bělena 31. 1. 2009 14:28

Dobre odpoledne vsem.P.Katerino,souhlasim s Vami,taky si velmi vazim tech,kteri svou dobrou,zkusenou radou do tohoto fora prispeji.Alespon ja tu nasla mnoho vynikajicich rad od ZKUSENYCH pestitelu.Kazdy z nas ma nejakou rostlinu,kterou s uspechem pestuje a zna dokonale jeji naroky na pestovani a je dobre,kdyz se se svou zkusenosti podeli s jinymi-nezkusenymi pestiteli.Dekuji vsem i moderatorum tohoto fora.P.Sjsem zvedava,jake hodnosti vyhraji,me totiz nic "moudreho" nenapada. :hm :potichu :nenapadne

Odeslat příspěvek od Kateřina Hradová 31. 1. 2009 01:09

AMI.H píše:Dobrý večer, paní Kateřino, můžete mi sdělit, kdo je tím arbitrem, který posuzuje kvalitu příspěvků (rad, odpovědí ... ) ? Jakou má profesní odbornost ? Děkuji.


Kvalitu příspěvků posuzují jednotliví moderátoři - a to jsou buď šéfredaktoři daného webu, nebo i lidé jiných profesí, kteří fórum pravidelně sledují. Abychom si rozuměli - není to tak, že by přidělovali jednotlivým příspěvkům body nebo něco podobně šíleného :mrgreen:, ale tím, že jsou na fóru často, ví, že třeba někdo radívá ostatním, jiný o sobě píše, že začíná a ptá se co a jak, další se tu ocitl náhodou atd.

Nejde o žádné vojenské hodnocení, :pozor jen o to, aby se odlišili lidé, kteří se tu jen párkrát mihnou, od těch, co sem chodí pravidelně. Souvisí to i s tím, že chceme těm, kteří často přispívají svými radami ostatním, nějak poděkovat. A udělení nějaké hodnosti je toho výrazem. Přece by si mohli říct: Proč někomu cizímu radit, ať si na to přijde sám! Vždyť můj čas je drahý. Krom toho uvažujeme, že by zisk nové hodnosti byl spojen s dárkem, konkrétně s nějakou zahrádkářskou knížkou.

Víte, hodnosti byly vymyšleny pro radost, aby potěšily, abychom jimi naznačili, že si vás, přispěvatelů, vážíme. :!:

Odeslat příspěvek od crosan 30. 1. 2009 22:45

No jo p. Bozner Vy jste ZAHRADNÍK tak aspoň já jsem ráda, že nám radite, ale já jsem jen učeň
nebo spíš (zahradník-ranař)

Odeslat příspěvek od Daniel Bozner 30. 1. 2009 22:18

A já si troufnul :-[

Odeslat příspěvek od crosan 30. 1. 2009 22:12

Taky jsme měli loni šišky a letos (vlastně loni a předloni) taky a těch veverek na nich. Jinak se s Vámi ztotožňuji v těch hodnostech. Taky tady procházím jen pro vědomosti, netroufla bych si radit a jsem spíše ten "kozel zahradníkem".

Odeslat příspěvek od ottova 30. 1. 2009 20:27

Tak to máme letos úplně stejné stromky, pro šišky nebylo kam věšet ozdoby :-))

Odeslat příspěvek od ottova 30. 1. 2009 20:26

Když tu čtu přibývající názory, tak bych se přikláněla k hodnostem co se týče zájmu o fórum, než o nějaké hodnocení odborností. Vždyť už ze samotných příspěvků je poznat nejlépe, kdo radu žádá a kdo radí, kdo je začátečník, co neví jak na to a kdo má zkušenosti. Jinak bychom tu museli mít i označení provokatér apod., protože i s takovými se tu čas od času setkáváme.
Kolemjdoucí, podle mého, vystihuje dobře nezůčastněnost, návštěvník by mohl třeba dostat ještě konkretizaci jako pravidelný návštěvník a pak možná něco jak jsem psala skalní příznivec apod.
Nebo to můžete udělat klasicky jako v nějakém spolku: nečlen, člen, pravidelný přispěvatel atd.

Odeslat příspěvek od Daniel Bozner 30. 1. 2009 20:21

Ne letos né. Mám stříbrný smrk plný šišek a teď už tvoří nové šišky na vrcholu a tím jsem dokázal že smrk plodí každý rok.

Odeslat příspěvek od ottova 30. 1. 2009 20:14

Daniel Bozner píše:Prej odborník na orchideje :shock: , já je prostě koupil a rostly. Vím o nich málo. A postříkejte všechno to jsem fakt napsal :shock: :-[ tak to jsem ale kuba :-[ . I když je fakt že na choroby a škůdce neváhám použít chemii a zvláště ne u okrasných rostlin. Orchideje jsem ale nikdy nemusel postříkat, jen jsem je dle rady v časopise zalil párkrát Previcurem.


Podle toho jak Vám orchideje kvetou, jim určitě rozumíte, takže tu skromnost není namístě ;-)
Co se týče postřiků, tak to tu zaznělo už víckrát. Apropos letos jste nestříkal vánoční stromeček proti sviluškám či co bylo za potvůrky :roll:

Odeslat příspěvek od AMI.H 30. 1. 2009 19:59

Dobrý večer, paní Kateřino, můžete mi sdělit, kdo je tím arbitrem, který posuzuje kvalitu příspěvků (rad, odpovědí ... ) ? Jakou má profesní odbornost ? Děkuji.

A nyní k HODNOSTI PŘISPĚVATELů: Pro mě hodnost uživatele fóra není relevantní. V prosinci jsem se tu zaregistrovala proto, že tu na sebe účastníci debat nebyli sprostí, hrubí a nepoužívali nechutná slovní spojení. Důležité je (z mého pohledu), abychom si na fóru rozuměli, sdělili si svoje zkušenosti (profesionální i amatérské), "pokochali" se fotografiemi, zasmáli se. A pokud by se mi některá rada "nezdála" mám ještě možnost čerpat vědomosti z jiných internetových odkazů a odborné literatury věnující se mému "problému se zahradou" nebo kontaktovat PROFESIONÁLA (např. mého oblíbence :-) p. Větvičku).

Odeslat příspěvek od Daniel Bozner 30. 1. 2009 18:18

ottova píše:Nu, já se zase vrátím ke slovu odborník, které navrhuje "Bělena". Nechci se nikoho dotknout, ale třeba pan Bozner je jistě specialista na orchideje, ale jeho prosazování chemie je prvoplánové a rady typu "postříkejte všechno" jsou v době, kdy se každý milovník přírody, kterým by měl správný zahrádkář být, snaží chovat co nejekologičtěji, dost zpátečnické.

Prej odborník na orchideje :shock: , já je prostě koupil a rostly. Vím o nich málo. A postříkejte všechno to jsem fakt napsal :shock: :-[ tak to jsem ale kuba :-[ . I když je fakt že na choroby a škůdce neváhám použít chemii a zvláště ne u okrasných rostlin. Orchideje jsem ale nikdy nemusel postříkat, jen jsem je dle rady v časopise zalil párkrát Previcurem.

Odeslat příspěvek od Kateřina Hradová 30. 1. 2009 15:28

audis píše:zdravím, a co místo hodnosti Amatér / Návstěvník dát "Kozel"? hezké to není, ale legrační ano.


Jako kozel zahradníkem? ;-) Tak taková hodnost by se mi moc nelíbila, to už spíš něco jako greenhorn. ;-] Kozlíka má Přemek Podlaha, toho mu nebudeme brát.

Odeslat příspěvek od Bělena 30. 1. 2009 15:06

ottova píše:Nu, já se zase vrátím ke slovu odborník, které navrhuje "Bělena". Nechci se nikoho dotknout, ale třeba pan Bozner je jistě specialista na orchideje, ale jeho prosazování chemie je prvoplánové a rady typu "postříkejte všechno" jsou, v době kdy se každý milovník přírody, kterým by měl správný zahrádkář být, snaží chovat co nejekologičtěji, dost zpátečnické.

Jen Vas chci opravit,nepsala jsem aby bylo hodnoceno -Odbornik- :pozor :pozor ,ale Profík. :?: :!: Prispevek jsem dala dne 29.1.

Odeslat příspěvek od ottova 30. 1. 2009 15:00

Nu, já se zase vrátím ke slovu odborník, které navrhuje "Bělena". Nechci se nikoho dotknout, ale třeba pan Bozner je jistě specialista na orchideje, ale jeho prosazování chemie je prvoplánové a rady typu "postříkejte všechno" jsou v době, kdy se každý milovník přírody, kterým by měl správný zahrádkář být, snaží chovat co nejekologičtěji, dost zpátečnické.

Nahoru