Internetové obchody s potřebami na zahradu


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Internetové obchody s potřebami na zahradu

Odeslat příspěvek od TheodorC 31. 3. 2020 08:53

Dobrý den,

mohl bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se nakupování zahradnických potřeb přes internetové obchody? Dotazník naleznete na následujícím odkazu:

pt-zahradnickych-potreb.vyplnto.cz

Děkuji a přeji hezký den.

Theo

Odeslat příspěvek od SedlakJan2 12. 6. 2018 07:29

Sem tam heuréka a favi. Častěji objednávám z Ynaradi. Jsem tam spokojen a zatím nemám důvod měnit obchod.

Odeslat příspěvek od Krug 6. 4. 2018 14:17

už jsem to tu psala jinde, heuréka je fajn, ale na výběr budete mít lepší favi, biano nebo nedio.cz - tam si pohodlně vyberete co potřebujete, porovnáte si ceny jako na heuréce.

Odeslat příspěvek od VagnerJ 7. 2. 2018 14:27

Na heuréce určitě najdete levnější produkty :-) Jen se pak může stát, že ty lacinější vydrží pár měsíců a konec. Já si ještě sem tam dokupuju odtud zahradní nářadí. Chatu mám celkem na samotě, tak jsem odkázaný na eshopy a rovnou si to necham i dovézt

Odeslat příspěvek od Lenka Pražáková 1. 2. 2018 11:44

mě ty ceny přijdou v pohodě. I jsem si něco srovnávala na heurece než sem nakoupila. Věřím, že když budete hodně hledat, tak najdete i levnější produkty, ale otázka je, jak na tom budou s kvalitou. Já vsadila na tento obchod a kvalita je v pohodě. Nemusím nutně kupovat to uplně nejlevnější co najdu. ;-)

Odeslat příspěvek od hejjar 31. 1. 2018 16:17

Tak tohle už není skrytá reklama, no ale ceny? najdu i levnější produkty, než co nabízíte

Odeslat příspěvek od Lenka Prazakova 29. 1. 2018 19:11

Já sem si loni oblíbila obchod ***REKLAMA ODSTRANĚNO*** mají tam hodně pěkných věcí na zahradu. od různých květináčů, zahradních dekorací, zahradní nábytek, altány, bazény, zahradní techniku atd.

Odeslat příspěvek od hejjar 3. 1. 2018 09:16

Nu ale drahý, jsou i levnější, proč kupovat násadu za stovku, když je i za 70, taky buková, stejně dlouhá, a taky hraje roli cena dopravy

Odeslat příspěvek od VagnerJ 27. 12. 2017 15:14

Já si oblíbil tenhle obchod se zahradním nářadím Kolikrát jsem tam ve výprodeji koupil celkem výhodně :-)

Odeslat příspěvek od Návštěvník 22. 6. 2017 16:08

Doplním zde taky jeden webík Bevedo - https://www.bevedo.cz/kategorie/zahrada-a-hobby-017/ kde vyhledáte vše co je na zahradu potřeba :)

Odeslat příspěvek od Kateřina Velká 19. 4. 2017 12:23

Já si už několik let po sobě nakupují plastové květináče na Obrázek. Mají tady fakt velký výběr, super ceny. Teď jsem koukala, že mají opět nové keramické a plechové květináče, fakt úžasné. Asi zase neodolám :love: .

Odeslat příspěvek od Návštěvník 31. 10. 2016 14:50

Já zase nedám dopustit na náše oblíbené http://www.specialnizahradnictvi.cz/ :love: Seženu tam všechno, co na zahrádku potřebuju, jsou milí a ochotní... navíc se ráda vracím na jejich stráky, protože součástí je i jejich magazím, kde se dá najít spousta užitečných tipů a triků a návodů... http://magazin.specialnizahradnictvi.cz/ dokonce si můžu zdarma stáhnout e-booky, což je fakt super. 8-D

Odeslat příspěvek od D. Holas 20. 10. 2016 08:10

vrana683 píše:Dobrý den, zakládám toto téma, abychom se mohli podělit o internetové obchody, kde rádi nakupujeme vercajk a další věci na zahradu. Já jsem si oblíbil http://www.astoncentral.cz, je tam všechno možné - od přesazovacích lopatek a nůžek přes zahradní nábytek až po grily a podobné věci. Jaké obchody jste si oblíbili vy?Já mám celkem slušné zkušenosti s tímto obchůdkem https://www.nejlevnejsinaradi.com/dum-a-zahrada/ koukal jsem, že i na heuréce maj slušné ohlasy. Zatím jsem tam bral jen drobné věci do dílny a pohoda. Asi tam ještě pořídím něco dědkovi pod stromeček :-D a pak zas na jaře.

Odeslat příspěvek od PetrKra 18. 10. 2016 21:02

hanka138 píše:Já jsem si zařizovala zahradu teď v létě a dost mi v tom pomohla stránka http://www.favi.cz mají tam všechno...od nábytku, přes osvětlení až po dekorace :) dokonce jsem si tam vybrala i skvělý gril https://www.123shop.cz/d/g21-bbq-small- ... -grilovani
vrana683 píše:Dobrý den, zakládám toto téma, abychom se mohli podělit o internetové obchody, kde rádi nakupujeme vercajk a další věci na zahradu. Já jsem si oblíbil http://www.astoncentral.cz, je tam všechno možné - od přesazovacích lopatek a nůžek přes zahradní nábytek až po grily a podobné věci. Jaké obchody jste si oblíbili vy?


Hodně věcí do interieru a pokojové květiny mají zde flora-kvetiny Mají pobočku v Praze na Břevnově.

Odeslat příspěvek od hanka138 10. 10. 2016 09:18

Já jsem si zařizovala zahradu teď v létě a dost mi v tom pomohla stránka www.favi.cz mají tam všechno...od nábytku, přes osvětlení až po dekorace :) dokonce jsem si tam vybrala i skvělý gril https://www.123shop.cz/d/g21-bbq-small- ... -grilovani

Nahoru