1000litrová nádoba na vodu


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: 1000litrová nádoba na vodu

Odeslat příspěvek od Lenka Pražáková 29. 1. 2018 19:30

Naši to mají vyřešené dvěma sudy na dešťouvou vodu o objemu 500l. Taťka tam udělal něco jako přepad a slouží jim to dobře. ***REKLAMA ODSTRANĚNO***

Odeslat příspěvek od MTabulka 19. 8. 2012 13:40

Táta si s těmahle nádobama docela vyhrál. Má tam přepouštěcí ventil, jsou spojené dvě do sebe jako spojené nádobí, běhá v trubce plovák jako měrka a na ventilu je spojka na hadici. Paráda.

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 26. 4. 2008 15:05

Abych se přiznal ,mám ji asi dva roky a nedám na ni dopustit.Používám ji jako voznici pro zalívání na káře.Měl jsem štěstí,protože v ní původně byla technická močovina,takže mi na to stačila pouze soda+ nechat deset dní reagovat a prví vyprázdnění použít na rostliny které nejsou cimprlich a snesou ledasco,tedy technický trávník.Jinak je dobré po prvním vypláchnutí rozdělat vypouštěcí ventil vyšroubováním,a případně ho nahradit novým nebo ho demontovaný pořádně vyčistit buď tlakovou vodou nebo i vzduchem.Nejlépe je ale původní si ponechat jako rezervní a použít nový,po demontáži ventilu se také snáze zbavíme úsad uvnitř nádby,ty tam většinou vzniknou skladováním původního obsahu vždy.Pokud máte v okolí instalatera,zkuste ho požádat o zapůjčení 3/4"až 1" ucpávky dle velikosti vypouštěcího kohoutu,po namontování naplňte nádrž vodou a vytočením ucpávky tlakem vody v nádrži také sady vypláchnete.ALE POZOR VODA V PLNÉ NÁDOBĚ MÁ DOST VELKÝ TLAK, tak bude stříkat silně a daleko.

Odeslat příspěvek od HanaT 18. 4. 2008 20:13

nšemu dědovi se podařil tenhle kup taky a nemohl to ničím vyčistít tak použil louh,ale myslím,že ji měl od něčeho jiného, spíše to vypadalo jak od nějakého lepidla.

Odeslat příspěvek od JirkaT 18. 4. 2008 19:59

Právě,že jsem si ji koupil.... :-/
Deformaci jsem snad vyřešil,ale největší problém je ji vymýt... :-l
Prodávající tvrdil,že je od hnojiv,že jich prodal už spoustu a nikdo si nestěžoval,jen já...
Ale já ji mám od něčeho mastného,tužšího,při výplachu to dělá barevné skvrny na vodě,jako nafta...
Jestli Vás napadá,čím by se dala vymýt..
Druhou mám s tím košem a ta je super... :-D

Odeslat příspěvek od HanaT 18. 4. 2008 19:20

nechci váz zrazovat od koupy,ale tato nádrž je na nic,pokud do ní nacedíte vodu tak vám změní tvatr /deformuje se tlakem/, :pozor
tahle nádrž se nabízí s paletou zespod a v kovové konstrukci a je výborná na vodu.
Určitě je lepší nějakou tu korunu přidat a být s tím spokojen. :hm
Ty nádrže co jsou na fotce měli taky konstrukci,ale jsou okuchané a k nepotřebě.

Odeslat příspěvek od JirkaT 17. 4. 2008 19:13

Zdravím,kupoval někdo tuto nádobu z tohoto inzerátu??
http://dum-a-zahrada.i-bazar.cz/zavlazo ... kontejner/
Děkuji Jirka.. :-)

Nahoru