Nákup baterie


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Nákup baterie

Odeslat příspěvek od Milka22 25. 9. 2018 15:26

Zdravím, ono záleží na tom jakou vybíráte, také je to hodně o použítém materiálu, na některém jsou více vidět skvrny na některém méně, my jsme si tím také prošli a nejlepší nabídku jsme nakonec našli tady takže můžu doporučit, už ji nějaký rok máme a žádný problém

Odeslat příspěvek od roncek17 13. 4. 2018 10:50

Ahojky kolegové zahrádkáři, náš starý dřez i s baterií jsme z naší zahradní chajdy museli po dlouhých 30 letech dát pryč, ted máme nový a opravdu úžasný, každopádně největší problém nám dělá výběr baterie zkoušíme vybrat na ***reklama odstraneno*** ale jak já tak žena jsme z toho jelen.

Nahoru