Jak ochránit zahrádku?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak ochránit zahrádku?

Odeslat příspěvek od jj 5. 4. 2019 14:12

Podle těch jeho "dotazů" evidentně nemocný člověk.

Odeslat příspěvek od qwertz 5. 4. 2019 13:10

Spamuje s podobnými cypovinami po různých fórech

Odeslat příspěvek od myšpulín 5. 4. 2019 10:17

Asi má tu zahrádku v Africe.

Odeslat příspěvek od rajsa 31. 3. 2019 09:18

Mě spíš zaujalo, že už máte papriky a okurky :hm

Odeslat příspěvek od Aristokočka 29. 3. 2019 14:42

No, léty ověřený je ostrý hafík....to je ale použitelné, jen když na chalupě zrovna jste. Pak už jen plot, kamery a všímavý sousedé... Držím palce

Odeslat příspěvek od DenisKonik 28. 3. 2019 13:18

Ahoj chci se podělit o zajímavou a nepříjmneou zkušenost. Je víkend, jsem na chalupě řekl jsem si, že si dojdu pro čerstvou papriku a okurku k snídani. Vylezu ze dveří a vidím jak mi dva muži tmavší pleti nejspíš africký národnosti kradou zeleninu ze zahrady, tak jsem na ně začal křičet a oni utekli, jenže když jsem přišel k zahrádce, tak byla cela rozšplaná a většina zeleniny byla zničená. Doporučili by jste mi jak ochránit svůj majetek? Děkuju za radyy :-) :-)

Nahoru