Zřízení předzahrádky před rodinným domem


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Zřízení předzahrádky před rodinným domem

Odeslat příspěvek od Návštěvník 22. 6. 2020 09:30

alesholoska píše:Zdravím,

potřeboval bych poradit, co musím udělat proto abych si mohl zřídit předzahrádku. Jde mi hlavně o to kam musím všude a jaké papíry mám zanést.

Děkuji za odpověď

No tak záleží jestli máte před domem nějakou část vlastního pozemku. Ono by to chtělo dotaz více rozvést jako jestli bydlíte v nějaké části městě kde už nějaké takové před zahrádky jsou a nebo ne nebo třeba jak to mají sousedi atd.. My bydlíme v podnájmu a takovou před zahrádku už máme i s tím podnájem
bydlení jsme sehnali teda tady a nemuseli jsme nic řešit. Opravdu záleží na okolnostech a situaci a podmínkách.

Odeslat příspěvek od kejki3 17. 8. 2011 14:31

Tak záleží na velikosti obce, u nás se soused zeptal na OÚ, tam mu vysvětlili, že pozemek před domem je jeho, ale nesmí ho oplotit, ani jinak ohradit, natož zastavět.
Já jsem zase měl podle zděných plotů záhony, je to obecní pozemek, takže jsem to vypustil a je to zatravněné.

Odeslat příspěvek od alesholoska 16. 8. 2011 19:20

Zdravím,

potřeboval bych poradit, co musím udělat proto abych si mohl zřídit předzahrádku. Jde mi hlavně o to kam musím všude a jaké papíry mám zanést.

Děkuji za odpověď

Nahoru