Umělý trávník


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Umělý trávník

Odeslat příspěvek od kejki3 15. 6. 2014 14:39

Zkuste přidat Ajax, nejraději s citrusovou vůní, kterou kočky nezbožňují.

Odeslat příspěvek od Fidych 13. 6. 2014 21:09

Dobrý den, s umělým trávníkem nemám osobní zkušenost, ale odborníci píšou toto:
(http://www.floorwood.cz/umely-travnik-n ... anthrazit/)


Čištění a péče:
Každý systém umělého trávníku vyžaduje údržbu, je však méně náročný než přírodní trávník. Čistění se provádí běžnou domácí čistící technikou (vysavač, apod.), nebo proudem vody. Žádné z běžně používaných domácích chemikálií nepoškozují umělý trávník. Umělý trávník je odolný vůči klimatickým podmínkám v rámci střední Evropy. Nedoporučuje se po povrchu smýkat těžké předměty a trvale stavět bez podložek. Toto jsou minimální požadavky v povinných pokynech péče a údržby. Představují ale pouze základní část údržby a musíte je provádět tak, aby nedošlo k sebemenšímu poškození povrchu.

Jestli by nebylo lepší se zeptat přímo nějakého prodejce?
Proti značkování psů a kocourů se prodávají všelijaké přípravky, ale moc účinné nejsou a cena není právě nízká.

Odeslat příspěvek od eli6428 11. 6. 2014 18:12

Dobrý den, koupila jsem si umělý trávník na terasu v http://www.vip-podlahy.cz/umely-travnik/. Může mi někdo poradit, čím ho vyčistit, když mi ho chodí značkovat sousedův kocour a po vypláchnutí vodou to stále hodně páchne? Bojím se dát savo, aby tam nebyly vyšusované fleky. Děkuji.

Nahoru