Vytrhávač plevele


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Vytrhávač plevele

Odeslat příspěvek od hordubal 17. 8. 2012 10:37

Díky,
tož jsem to koupil a první dojem je docela pozitivní. Nevytrhne to sice CELÝ kořen (ono to asi ani není možné), ale takových 10-15cm. Uvidíme co tomu budou pampelišky říkat.

Odeslat příspěvek od Dušan2 10. 6. 2012 20:40

Fiskars se určitě nerozbije, my to chcem kupovat pro tchýni, při právi jsem to neviděl, ale myslí že to špatné pro starší lidi není. :-)

Odeslat příspěvek od Alinka 10. 6. 2012 20:03

Firma Fiskars má myslím dobré výrobky,já bych do toho šla :hm .Máme dlouhé nůžk a sekeru,už spoustu let a jsou pořád bezva :pozor :tleskani

Odeslat příspěvek od kejki3 9. 6. 2012 09:39

http://www.youtube.com/watch?v=w8Bky74_2pM Existuje spousta dalších vypichovačů, ke kterým je třeba se ohýbat.

Jinak http://cdp.cz/detail/dicotex/

Odeslat příspěvek od hordubal 8. 6. 2012 16:21

Máte někdo zkušenosti s vytrhávačem plevele? http://cze-cz.fiskars.com/Vyrobky/Udrzb ... ac-plevele
Dneska jsem to viděl v OBI a kdyby to fakt fungovalo, tak bych to bral (soused pěstuje pampelišky a můj trávník podle toho vypadá). Stojí to ale bratru 1000 Kč tak bych potřeboval vědět že to funguje a nerozbije se to za týden.

Obrázek

Nahoru