Sekačka s chronickou únavou


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Sekačka s chronickou únavou

Odeslat příspěvek od hordubal 13. 4. 2011 08:34

Jo, jasně... nějaká věcička se žebrama která je součástí rotoru tam je a myslím že by to mohlo být kvůli chlazení (když se to točí, dělá to vítr :D ). To máš asi na mysli když mluvíš o chladicím ventilátoru. Ale může se to pokazit? Pokud se to neprotáčí, tak by to mělo větrat. Nebo ne?

Ještě to zkusím s tou svíčkou. Díky.

Odeslat příspěvek od audis 12. 4. 2011 21:20

já tu sekačku neznám. jen jsme předpokládal, že to má vzduchem chlazený spalovací motor, s ventilátorem součástí rotoru startovací šnury. A příznaky odpovídaly na přehřívání nebo vadné/zkratované svíčce. víc neporadím.

zkuste co to zhasne, dát uplně novou a nastartovat.

Odeslat příspěvek od hordubal 12. 4. 2011 19:22

Opucoval jsem, co se dalo; moc zanesené mi to nepřišlo.
Chladicí ventilátor? Tuším o co se jedná, ale myslím, že takovou věc ten stroj nemá. Je to možné? Nebo špatně hledám? :-)

Odeslat příspěvek od audis 12. 4. 2011 13:47

špinavý chladící žebra? zanesené otvory pro přístup vzduchu ke chlazení? jednoznačně přehřátý motor. (chudák). neumřel chladící ventilátor?

Odeslat příspěvek od hordubal 12. 4. 2011 12:19

Mám asi 10 let starou sekačku od Mountfieldu (motor Briggs & Stratton), která poslední dobou seká tak 20-30 minut, načež motor "chcípne". Musí se nechat dost dlouho vychladnout, a pak se dá pokračovat. Kromě toho mám pořád dojem, že motor pracuje trochu nepravidelně.

Předpokládám že bych měl něco vyčistit, ale nevím co. Svíčka je ok. Olej tam je, benzin taky.
Poradí někdo?

Nahoru