Drtič větví se šnekovým podavačem


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Drtič větví se šnekovým podavačem

Odeslat příspěvek od tortorela 29. 9. 2018 13:14

Někde mezi drtičem a štěpkovačem je Bosch AXT 25 TC, který *** reklama odstraneno*** nevychází vůbec špatně. Má samovtahující a válcový mechanismus, zpracuje větve do 4,5 cm, navíc nemá tak hlučný chod.

Odeslat příspěvek od Lucass36 16. 3. 2016 16:44

Testoval jsem šnekový drtič od VARI - RAPIDO s motorem XP200 a funguje velice spolehlivě a bez záseku, když se tedy nedrtí větvě silnější než doporučuje výrobce.Navíc štěpka není jemná a po usušení jde krásně použít jako palivo.

Odeslat příspěvek od ondraV 11. 3. 2016 08:28

Mám Einhell http://www.uni-naradi.cz/drtice a menší větve zvládne bez problémů. Je i tichý. Jsem s ním spokojená.

Odeslat příspěvek od Alokan 6. 6. 2007 13:40

Šnekový drtič není daleko tak dobrý jako drtič s frézou,Ty vyrábí BOSCH,GARDENA,ALKO,ATIKA,EINHELL a jiní. Nejlevnější je Einhell,ale ten bych nechtěl ani zadarmo,Gardena a Alko stojí kolem 10000,- Bosch 14000,- Atika kolem 6000,- Rozhodně bych si připlatil a koupil bych jeden s těchto.

Odeslat příspěvek od standys 10. 5. 2007 21:19

No koukal jsem na na tento drtič už dříve a přijde mi jako od společnosti SHARK, akorát že bez elektromotoru. Nevím jestli je nožový, nebo se šnekovým podavačem. Pokud není se šnekem, osobně bych do něj nešel. Měli jsme nožový a po drcení jsem necítil ruce, jak to s nimi mlátilo,když jsem tam cpal větve. Přece jenom šnekový je lepší, než si sáhnete pro další větvičku, ta první už je skoro nadrcená...

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 9. 5. 2007 11:08

A co zkusit uvažovat o Vari drtičem,je to už řekl by jsem poloprofesionál,a pokud máte vary nebo teru tak další možnost využití.

Odeslat příspěvek od standys 9. 5. 2007 09:09

No já mám od Bosch šnekový drtič už 4 sezonu a nemohu si stěžovat. Rozhodně se vyplatí si připlatit za kvalitu. Spapá mi v pohodě 3,5cm větve jako prd a hlavně vydrží. Kvalitní plasty jsou mnohem lepší, než přímo nějaký opravdu hobby drtič, kde se po letech začne plast lámat.

Odeslat příspěvek od kateřina Tomášová 30. 4. 2007 11:21

Tři roky máme drtič s noži od firmy Al-ko. Nože jme měnili jednou, ale rozhodně bych dnes volila jiný typ. Šnekový nebo frézovací. Tvrdé větve například od meruňek nože totálně ztupily. Nože se hodí spíše na větvičky z keřů a na čerstvé dřevo, listí apod. :?

Odeslat příspěvek od Caster 23. 4. 2007 07:05

[quote="Červík"tPokud uvažujete o drcení silných větví, dle mého názoru, chtělo by to připlatit a koupit něco výkonějšího.

Odeslat příspěvek od Červík 23. 4. 2007 05:54

Drtič mám asi 8-9 let. V té době toho u nás na trhu moc nebylo. Značka Einhell šnekový podavač nemá, drtí větve do 2cm. Za dobu, co ho máme, jsme už 2x brousili nože a poslední 4 roky jsme se zbavili velkých stromů na zahradě, tak že teď drtíme větve max. do 1cm, tak že vyhovuje.
Pokud uvažujete o drcení silných větví, dle mého názoru, chtělo by to připlatit a koupit něco výkonějšího.

Odeslat příspěvek od Caster 22. 4. 2007 00:54

Uvítám tip na dobrý drtič větví se šnekovým podavačem. Jsou na trhu, mimo drtičů Bosch (drahé a dle mého názoru se špatným přístupem k plnícímu otvoru), také podobné výrobky jiných firem?

Nahoru