výběr sekačky do 10.000kč


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: výběr sekačky do 10.000kč

Odeslat příspěvek od hordubal 18. 8. 2017 10:44

Máte někdo nějaké nové tipy?
Taky teď vybírám a zajímalo by mne, jestli jsou v téhle kategorii sekačky, kde se dá nějak rozumně vypouštět olej. Mám starou sekačku (cca 15 let), tam se musí povolit šroub, který je zespoda (tj. v tom nejšpinavějším prostoru kde je sekací nůž), takže je nutné sekačku na něco postavit, aby se tam člověk dostal a je to prostě otrava. Učinila věda v tomhle oboru nějaký pokrok?

Odeslat příspěvek od Erik_de_Lacroix 28. 4. 2016 11:49

Vybírali jsme několik týdnů zpátky novou rotační benzínovou sekačku s pojezdem. Máme jí na podobnou výměru zahrady, která je navíc celkem členitá. Doporučuji si udělat předvýběr podle tech. parametrů, ale určitě také navštivte nějaké hobby centrum, podívejte se na ně na živo (tohle bývá trochu problém, ne každý má skladem hodně modelů), případně vyslechněte názor prodavače (dá se narazit i na takové, kteří vědí a poradí). Potom se rozhodněte.
Měli jsme takhle předvybranou Stigu Combi 53S, ale nakonec jsme koupili vyšší řadu Combi 53SQ. Ono to není jen o tech. parametrech v tabulce k modelu, ale i o celkovou kvalitu provedení (upínáky rukojeti, kolečka, podvozek), rozhodli jsme se připlatit za vyšší řadu. Na hodnocení je ovšem zatím brzo, máme jí jen krátce.
Doporučuji se ještě podívat na AL-KO (s motory B&S).

Odeslat příspěvek od petrkopecky92 25. 4. 2016 06:18

dobrý den plánuji koupi nové benzinove sekacky pro zahradu kolem 800m čtverečných. ale nevím jakou koupit Vega 46 nebo Stiga combi 48S. jestli ani jednu poradtě nějakou do 10.000kč.

hlavní funkce : pojezd , kvalita výrobku , dostupnost náhradních dílů a servis.

děkuji

Nahoru