Hnojení fazolí - strakáčů


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Hnojení fazolí - strakáčů

Odeslat příspěvek od Návštěvník 11. 5. 2017 08:10

Reika píše:Zdravím všechny! Prosím o radu - hnojení fazolí (strakáčů). Na podzim jsme půdu po fazolích lehce poprášili dolomitickým vápencem a na jaře cereritem. Hnojí se ještě jinak - i během růstu? Jak to děláte vy? Nevadí, že je sadíme stále na stejné místo? Máme tam totiž na ně hrazdu... Díky. :-)

Odeslat příspěvek od Danielka.9 8. 5. 2013 20:57

Bylo by dobré na tom místě tu půdu obohatit kompostem.Někdo jí i trošku odebere a dá jinou.Jinak to nevadí, také sázíme na tom samém místě,jako živý plot. :lol: :lol: :lol: :lol:

Odeslat příspěvek od Reika 8. 5. 2013 09:26

Zdravím všechny! Prosím o radu - hnojení fazolí (strakáčů). Na podzim jsme půdu po fazolích lehce poprášili dolomitickým vápencem a na jaře cereritem. Hnojí se ještě jinak - i během růstu? Jak to děláte vy? Nevadí, že je sadíme stále na stejné místo? Máme tam totiž na ně hrazdu... Díky. :-)

Nahoru