velké balení hnojiva pro zahradu


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: velké balení hnojiva pro zahradu

Odeslat příspěvek od Lenka Pražáková 1. 2. 2018 12:50

Nevím sice kolik toho hnojiva potřebujete, ale třeba tady mají balení hnojiv po 3kg - ***REKLAMA ODSTRANĚNO***

Odeslat příspěvek od Šemr 2. 10. 2017 23:51

Ono se to nedá tak snadno říct, jestli je drahé nebo levné. Záleží na tom, kdy ho budete používat, na jaké rostliny atd. Je dobré si něco přečíst jak o rostlině, tak i návody na hnojivech, protože ne vždy je drahé hnojivo to nejlepší. Některá hnojiva najdete například zde: http://gardencentre.cz/produkty/hnojiva/, osobně dávám přednost těm, které jsou co nejvíce na přírodní bázi. Ale samotný kompost podle mě nestačí.

Odeslat příspěvek od hejjar 8. 12. 2009 19:50

No a takový kompost po kalifornských žížalách, to je pohádka, vůbec jsem tomu nevěřila a to jsem jich dostala malý hrníček ale holky se činily

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 8. 12. 2009 17:48

Nu nejlevnějším velkoobjemovým hnojivem je Kompost,a myslím tím v různém stavu.Čerství letošní kompost je vhodný pro zarytí pro přípravu zeleninových záhonů.Více či méně rozložený se dá použít jak k keřovině nebo stromkům.Úplně rozložený jde použít i k hnojení trávníků.Komposty nejsou pouze nastřádané hromady posečené trávy a zbitků ze zahrady,ale i vylepšené různými minerálními hnojivy v minimálním množství,a díky prohození a přeházení v kompostu promíchaném.

Odeslat příspěvek od anoanoano 3. 12. 2009 16:28

máte někdo zkušenost s nějakým velkoobjemovým hnojivem pro zahradní účely. aby nebylo příliš drahé? děkuji

Nahoru