Jak proti holubům?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak proti holubům?

Odeslat příspěvek od Žak 29. 6. 2018 15:30

Nejvíc masa má holoubě v době, kdy je zcela opeřeno, ale zároveň má na hlavě ještě asi 5antének chmýru :-D ! To je čas, kdy ho rodiče vystavují první dny předlétací hladovce. Do nádivky nezapomeňte přidat hrst nadrobno nasekané petrželové natě a bohatě másla-to je pak mana nebeská !!

Odeslat příspěvek od důchodce 23. 6. 2018 17:10

No, za mého mládí se holoubata pekla s nádivkou. Pravda moc masa na nich nebylo, bylo třeba víc brambor. Ale jiný kraj, jiný mrav.

Odeslat příspěvek od Návštěvník 10. 6. 2018 14:17

DerrickRose píše:Takže mám tady konec příběhu. Od chvíle co začali být tak nějak samostatní a naučili se jakž takž létat, musel jsem jim dát jasně najevo že mají letět pryč. Každou chvíli sem chodil na balkon a rušil je až do chvíle, než odletěli nadobro.
A to z toho důvodu že když rodičové uviděli jak sem jim to povedlo, přeletěli na druhý konec balkonu a tam nakladli další vajíčko. Jelikož to kolem truhlíků už začalo vypadat hodně "záchodově", byl sem nucen se skřípěním zubů "konat".
Jako bylo mě to proti srsti, ale když už jsme tady měli celkem 4 holuby, představa že si tady založí nikdy nekončící rodinnou tradici mě celkem děsila.

Celkově ale akce dobrá a přeju vám čtyřem hezký život :)Vzhledem k tomu, že jste je s takovou péčí nechal vyvést mladé, už se jich a jejich trusu nezbavíte ani v budoucích letech. Oni si to dobře budou pamatovat. A té paní, která Vám doporučila krmivo bych ukázala náš balkon, aby jí došlo, jaká je ..... dosaďte si jakékoliv sprosté slovo. Boj s holuby je únavný, neustálé vymýšlení zábran, vyhazování hnízd a vajec... Neustále uklízíme trus, vytíráme, pokládáme vše igelity...... Ať si to tady všichni diskutující vyzkouší, chci pak to nadšení pro holuby vidět.

Odeslat příspěvek od Návštěvník 12. 3. 2015 00:31

Odeslat příspěvek od Alinka 26. 8. 2012 12:20

Díky za krásný příběh :tleskani :tleskani :tleskani ,se šťastným koncem :love:

Odeslat příspěvek od květiny 20. 7. 2012 19:25

Udělali jste maximum :love: , nejste chovná stanice...

Odeslat příspěvek od Danielka.9 20. 7. 2012 08:04

No škoda, mohli jsme mít pokračování,ale chápu že je to otrava.Tak aspoň jeden vrh,také jim přeji dlouhý život. :tleskani

Odeslat příspěvek od DerrickRose 19. 7. 2012 19:13

Takže mám tady konec příběhu. Od chvíle co začali být tak nějak samostatní a naučili se jakž takž létat, musel jsem jim dát jasně najevo že mají letět pryč. Každou chvíli sem chodil na balkon a rušil je až do chvíle, než odletěli nadobro.
A to z toho důvodu že když rodičové uviděli jak sem jim to povedlo, přeletěli na druhý konec balkonu a tam nakladli další vajíčko. Jelikož to kolem truhlíků už začalo vypadat hodně "záchodově", byl sem nucen se skřípěním zubů "konat".
Jako bylo mě to proti srsti, ale když už jsme tady měli celkem 4 holuby, představa že si tady založí nikdy nekončící rodinnou tradici mě celkem děsila.

Celkově ale akce dobrá a přeju vám čtyřem hezký život :)

Odeslat příspěvek od Alinka 15. 7. 2012 23:30

To ani není možné,že tak rychle rostou..... :shock: ..nádhera :tleskani :tleskani :tleskani ....díky za krásné fotky a za to, že mohli u Vás vyrůst,dík :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

Odeslat příspěvek od Danielka.9 12. 7. 2012 10:18

Tak vida to už jsou krasavci, brzo se s váma rozloučí.Je to radost je takhle dochovat. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

Odeslat příspěvek od květiny 11. 7. 2012 08:59

Krásní holoubkové, jste zlatí, že jste je nechali vyrůst :love: :-)) :tleskani :tleskani :tleskani

Odeslat příspěvek od kejki3 10. 7. 2012 22:11

Pěkní.

Odeslat příspěvek od DerrickRose 10. 7. 2012 20:30

Obrázek

Teď procházejí procesem "jak se dostat z balkonu pryč".

Odeslat příspěvek od květiny 28. 6. 2012 15:09

Už jsou zase větší klukánkove holubí , nebo holčičky :hm ;-) díky :-))

Odeslat příspěvek od Danielka.9 28. 6. 2012 14:54

Pěkné, :tleskani :tleskani jak nám krásně rostou za chvilinku budou velké.Dík za foto.

Nahoru