Jak na krtky?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak na krtky?

Odeslat příspěvek od Marciannka 31. 5. 2018 14:43

Dobrý den Sono, já jsem o tomto gelu četla hodně zajímavých recenzí... Hodně ale lidi upozornují na to, že je třeba dbát na správné užití. Máte s tím zkušenosti i v tomto smeru?

Odeslat příspěvek od sona.koutna8 3. 5. 2018 13:21

No, tak tenhle způsob neznám. Ovšem zkusil jsem opravdu hodně způsobů a pokusů, jak se jich zbavit. Nakonec se mi teda osvědčil stoppest gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu ... rsal-230g/ Ten mi přijde jako nejspolehlivější!

Odeslat příspěvek od Pepa Kos 16. 4. 2018 13:20

Doporučil bych určitě expanzní likvidátor hryzců a krtků. Koupíte zde: http://www.kentaurzbrane.cz/expanzni-li ... -model-w2/
Je to na slepé patrony 9x17mm. Krtkovi nepomůže ani to, že před sebou hrne hlínu.

Odeslat příspěvek od Kaby 757 15. 4. 2018 09:50

Ze začátku se to zdálo jako marný boj: u solárního plašiče si udělal krtinu, karbid vápníku ho popohnal jen o kousek dál a na trubkovou past byl příliš tlustý. Zabrala až klešťová past(v marketech prodávaná jako past na hryzce) a trocha trpělivosti s umisťováním do spojovací cesty mezi nové krtiny. Tři "černí migranti" odešli do krtčího nebe a na zahrádce je zase dobře.

Odeslat příspěvek od Fany1000 11. 4. 2018 11:03

Jednoduche a konečné řešení na krtky ***reklama odstraneno***

Odeslat příspěvek od Návštěvník 9. 4. 2018 10:27

Leníku, k tomu, jaké množství gelu potřebuješ, bych tě asi odkázal přímo na prodejce, který ti dokáže poradit asi nejlépe. Sám jsem s ním spousty věcí konzultoval a vždycky mi velmi ochotně poradil... http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu ... rsal-230g/

Odeslat příspěvek od Leník 27. 2. 2018 12:38

Moc děkuji za vysvětlení. Jen mám ještě dotaz... Na vyhubení jakého množství hlodavců postačí jedno balení gelu?

Odeslat příspěvek od Simonidis2 29. 1. 2018 19:43

Dobrý den, pokud se budeme bavit o tomto gelu http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu ... rsal-230g/, tak můžete být klidný, ten nebezpečný není. Gel obsahuje látku na ochranu člověka, což je vysoce hořká chuť, aby se dítěti mohlo něco stát musel by sníst 2 celé tuby, pes 3 celé tuby atd… požití trochy gelu člověkem, okamžitě vyvolává zvracení, ož způsobuje vysoce hořká chut. Takže produkt není člověku nebezpečný!

Odeslat příspěvek od Leník 22. 12. 2017 21:11

Dobrý den, tohle by vůbec nebylo špatné zkusit. Říkáte, že tento přípravek se vám osvědčil, ano? A mohu se ještě zeptat... Není ten gel nebezpečný pro psy? Ten náš jezevčík je někdy horší, než krtci :D Děkuji za radu...

Odeslat příspěvek od Radkos 12. 12. 2017 11:08

Nám se na krtky nejvíc osvědčil gel od stoppestu. Je fakt účinný. Nakládá se s ním tak, že motykou kopnete do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru. Do té díry pak vytlačíte gel 5-10 cm a převrátíte hlínu zpět. Hlínu převrátit tak, aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu, co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle novou :ú NEŽÁDOUCÍ! Nesmíte se ani šťourat v díře klackem a zvětšovat ji, aby krtek necítil pach člověka. Po aplikaci ničím nezakrývat díru, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde. Jakmile se vedle udělá nový krtinec tak byla špatná aplikace. Ale tím, že krtek umírá v rozmezí 1-10dní, může se udělat krtinců víc i tak, pak aplikujeme gel do každé druhé krtiny. Takže nezoufat a bojovat :)

Odeslat příspěvek od DynnochkaBok 6. 12. 2017 01:35

Ten filtr to tak ogolnie smieszny jest. Troche slaby jak na ten litraz

telefonotapatalkniete

Odeslat příspěvek od TerezaTerka 10. 5. 2016 12:43

Ahoj,mám zahradu,kolem které jsou další sousední pozemečky,celkem 5 sousedů se zahradou.Krtka vyháním ovečkama,stačí je tam zjara,jak začne tráva více růst,dát a jak neustále pochodují je krtek pryč.Letos ale přijel střihač později a zeleninová zahrada je jeden velký krtinec,takže ovce opravdu fungují.
Úspěšný boj s krtkem :-D

Odeslat příspěvek od Fidych 5. 5. 2016 20:31

Letos nemáme s krtky vůbec problém: před několika lety všechny louky pod lesem, kde na samotě bydlíme, přeměnili na stavební parcely. A začalo se s budováním sítí - nejdříve elektřina, to se ještě sem tam krtek objevil, ale jak začalo na podzim velké bagrování kanalizace a vody, nezůstal kámen na kameni (kolem nás jsou zhruba 4 ha pozemků). Patrně posledního krtčího zbloudilce chytla před třemi týdny kočka... Takže nemáme krtky, zato kolem dokola hromady a výkopy, k tomu vidinu 72 domů, tedy parcel nalepených těsně na naši zahradu ze tří stran.
Věříte mi, že bych to vyměnila za ty krtky? :hm

Odeslat příspěvek od Jaroslava Černá 5. 5. 2016 14:49

Dobrý den, prosím vás, máte někdo zkušenost s takovýmto solárním odpuzovačem krtků https://www.decodoma.cz/Solarni-odpuzovac-krtku.html nebo je to jen reklamní trik? Díky

Odeslat příspěvek od manir 15. 12. 2015 12:21

Mrtvý krtek je výborným hnojivem, takže doporučuji chloramin do každého krtince a pak vypláchnout vodou. Jinak máme na zahradě plašič na krtky Deramax cvrček ten se postará o zbytek stáda. Hubení krtků spolu s jejich odpuzováním je asi nejlepší metoda jak se jich zbavit.

Nahoru