Nějaká breberka mu prožírá majoránku


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Nějaká breberka mu prožírá majoránku

Odeslat příspěvek od Honza CZ 12. 2. 2019 21:29

Doplním ještě fotku.
potvora.jpg


Abych nezakládal noví topik tak se ještě zeptám na druhou věc.

Vedle prožrané majoránky jsem měl ještě jednu v květináči (obě) a během dvou nocí byla ožraná až k hlavním stonkům.

Přes zimu jsem zazimoval řízek Bobkového listu který byl pěkně zakořeněnej a měl čtyři asi pěticentimetrovejch listů. dnes rámo listy komplet ožraný až na řapíky. Myslel jsem že je něco schovanýho v zemi tak jsem ji vysypal a důkladně prozkoumal ale nic jsem nenašel. Stejně jako u majoránky. Napadá vás něco?

Odeslat příspěvek od Honza CZ 24. 7. 2018 21:40

Objevil jsem na rostlinách několik listů s vyžranejma chodbičkama, horní i spodní vrstva je neporušená, vyžranej je jen střed. Někde v koutě většinou u stopky je asi 2milimetrová larvička. Nevíte co je to za potvoru? Děkuji.

Nahoru