Kořenová zelenina


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Kořenová zelenina

Odeslat příspěvek od mičurinec 6. 4. 2011 16:05

sucho a pozdni sazeni jen castecne ovlivni vysku, ale hlavne to bude odrudou
v pocatku vyvoje jsou nizke i vysoke skoro stejne, az ty vysoke pred kvetem se natahnou do vysky, jinak je moc nerozeznate...

Odeslat příspěvek od alkuska 6. 4. 2011 13:57

Mno, ono to sem taky nepatri, ale mam otazecku. Jestli se nepletu, vyznate se v cibulovinach. Koupila jsem loni v holandsku takove ty smesky tulipanu a jinych cibulovin. Ted lezou, ale jsou velice nizke (tulipany, aspon ty, co zatim vylezly). Muze to byt suchem (na zahradce se hlina jen sype a voda zatim netece) nebo tim, ze jsem je dala moc hluboko? Nebo se s tim mam smirit ze je to proste odrudou? Dekuji.

Odeslat příspěvek od mičurinec 5. 4. 2011 18:21

ja vyseval spenat (i kdyz to neni k tomuto tematu) v lednu a jak je ted pekny-akorad by na nej mohlo vice zaprset, jinak mak jiz vyklicil

Odeslat příspěvek od alkuska 5. 4. 2011 09:05

Vysévala jsem mrkev a petržel v podobném termínu. Sama jsem zvědavá co vzejde, některá semínka jsem zapomněla přes zimu na zahradě.

Odeslat příspěvek od mičurinec 26. 3. 2011 13:09

Dnes je ideální den a tak jsem vysel kořenovou zeleninu, pred 2tydny se pozemek zrotavatoroval a tak zem jiz nebyla moc nacechrana a sedla si, takze jsem vysel pastinak, koř.petrzel a ruzne odrudy mrkví-ty v krámu jakoby byly z vody, jsou uplne bez chuti, proto jsem vysel 3,5řady jen mrkve(dlouhé asi 8-10m

Nahoru