Bílé fleky na bazalce


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Bílé fleky na bazalce

Odeslat příspěvek od Mason21 13. 5. 2019 10:11

Any suggestion? clean master apk

Odeslat příspěvek od Mason21 4. 5. 2019 10:13

White Fungus. Powdery mildew is a common problem with basil planted in areas with low light, low circulation and cool evening temperatures. It starts with patches or circles of white to gray powdery substance on the leaves, and can spread so that the leaves look as though they're completely covered with white dust.

Odeslat příspěvek od orangina 21. 6. 2016 07:36

Stoprocentně se jedná o třásněnky. Bylinky na ně hrozně trpí. Stejný požerek na mátě způsobuje taky křísek zelený. Chce to zasáhnout insekticidem, nejlíp přírodním aby se bylinky daly hned jíst :)

Odeslat příspěvek od Rychtar84 19. 6. 2016 11:25

Dobrý den,
mám to samé, je to na bazalce, mátě, tymiánu, oregánu, vyhýbá se petrželce...co s tím?
je to jedlé?
Přílohy
bazalka.jpg
mata.jpg

Odeslat příspěvek od kejki3 8. 2. 2013 23:15

Mohlo by to být poškození savými škůdci zespoda.

Odeslat příspěvek od johnyjohny 8. 2. 2013 14:07

Dobrý den, na mnou vypěstované bazalce se začali v poslední době objevovat světlé fleky. Nevíte někdo prosím, v čem může být problém? Mockrát děkuji.
Přílohy
bazalka fleky.jpg

Nahoru