Zakoreňovanie veľkoplodého kiwi


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Zakoreňovanie veľkoplodého kiwi

Odeslat příspěvek od Návštěvník 25. 6. 2014 12:07

Vladimír22 píše:To nemá nikto skúsenosti so zakorenovaním kiwi?

Dobrý den,
loni mi myšice sežraly kořeny kiwi, které jsem měl ve skleníku. Nařízkoval jsem to co zbylo (řízky cca 25cm) a dal jsem to do PETky s cca 5cm vody a nechal to na sluníčku na jižním okně. Sice to trvalo, ale nakonec to pustilo kořínky a už jsem to zasadil do zahr. substrátu a roste to. Obdobně jsem si na okně vypěstoval několik stovek sazenic vína. Jde jen o to dělat to přes zimu a mít dostatek tepla a světla. Hodně úspěchů přeje Jarda

Odeslat příspěvek od Klivie 7. 1. 2012 16:53

Koupili jsme si hotové rostliny.

Odeslat příspěvek od Vladimír22 6. 1. 2012 00:22

To nemá nikto skúsenosti so zakorenovaním kiwi?

Odeslat příspěvek od Vladimír22 31. 12. 2011 00:11

Počas leta som dal zakoreniť do rašeliny s perlitom výhonky kiwi. Maloplodé zakorenilo, veľkoplodé vytvorilo len kalus bez korienkov. Teraz ho držím v chladnej miestnosti pri 3 st.C. Čo robiť, aby na jar zakorenilo a začalo pučať?

Nahoru