Melouny a sója v čr


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Melouny a sója v čr

Odeslat příspěvek od mičurinec 27. 3. 2010 17:22

foto soji uz mam na svych strankach..pestuje se jako fazole, nic sloziteho, snesla dokonce i prisusky, takze vrele doporucuji-akorad toto tema by se sem nehodilo-jak meloun tak soja je zelenina...

Odeslat příspěvek od Daniel Bozner 21. 3. 2010 12:23

jj také pěstujeme melouny nam. výška u nás je 245 m

Odeslat příspěvek od PatrikChrz 21. 3. 2010 10:24

Melouny určitě, běžně se pěstují, nároky asi tak podobné jako na víno (nižší polohy, jižní svahy, kvalita půdy). Na rozdíl od sóji je zde větší nebezpečí krádeže :(

Odeslat příspěvek od kejki3 21. 3. 2010 01:13

Ano, brácha pěstuje soju na poli ve velkém, okres Mělník. Melouny je potřeba vybírat a předpěstovat, přesto to nemusí každý rok vyjít.

Odeslat příspěvek od Simir007 20. 3. 2010 21:04

Zdravím, zajímalo by mně, zda někdo z vás neví, jestli je možné v našich podmínkách pěstovat sóju a melouny. :-D Hlavně bych potřeboval vědět, zda tu někdo toto pěstování provozuje... :-))

Děkuji za odpovědi. ;-]

Nahoru