Jak prostříhat keřový angrešt


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak prostříhat keřový angrešt

Odeslat příspěvek od rajsa 15. 5. 2017 10:13

Já mám všechny angrešty keřové a vyřezávám je stejně jako rybíz. Staré větve až u země vyříznu, ty nové zelené už příští rok plodí a konce nezastřihávám, aby košatily, udělají to samy. A to dělám ob rok. Tak se vlastně keře zmlazují. Jinak samozřejmě ustřihnu nějakou nešikovnou větvičku, ale spíš je divné, proč uschly květy. Mě ani v tom mrazu, co ted byl se nic nestalo, ani s listy. Jestli nemá nějakou chorobu.

Odeslat příspěvek od petr2017 14. 5. 2017 17:44

Zdravím mám dotaz ohledně mého angreštu. Jedná se o keřový angrešt zelený.V předjaří jsem ho zastřihnul a zbavil se malých a slabých větviček a snažil jsem se aby nebyl moc hustý.Začal růst a docela se mi opět hodně zhoustl. Některé listy v jeho středu začali usychat a opadávat (přisuzuji tomu málo světla).Květy které měl na začátku dubna mi také uschly.Netuším proč a zda je to normální?Angrešt mám koupený z OBI. Mám ho druhý rok ,ten první neměl žádné plody a tak doufám že tento rok už plody budou.
Můj dotaz je zda se odstranují nové větve které rostou přímo ze země..a ne ze základního kmínku angreštu,jsou to takové ty ješte zelené dlouhé šlahouny které se rychle vytahují hodně nahoru a nekošatí.Mám takovéto nové větve stříhat?To samé mám i u rybízu.

Nahoru