Meruňka Lebela


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Meruňka Lebela

Odeslat příspěvek od pyrur 2. 4. 2007 12:42

jsem od Kolína - namrzat by neměla, broskve pěstuji bez problémů. Jde mi o to, zda je zcela, částečně nebo vůbec samosprašná - v nejbližším okolí se totiž žádná meruňka nevyskytuje. Děkuji

Odeslat příspěvek od ottova 31. 3. 2007 00:18

Nepíšete v jaké oblasti máte meruňku vysazenu, jestliže máte zahradu ve vyšších, chladnějších polohách, je pravděpodobné, že Vám květy namrznou.

Odeslat příspěvek od pyrur 26. 3. 2007 17:13

Je to meruňka,Děkuji

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 24. 3. 2007 17:16

Omlouvám se,ale zapomněl jsi uvést upřesnění o jaký druh peckoviny odrůda Lobela je.Jinak příčin může byt všeobecně dost,od sprchnutí pylu v době kvetení,chladna v době kvetení kdy nelítají včely a jiný hmyz atd.

Odeslat příspěvek od pyrur 22. 3. 2007 16:50

Mám na zahradě asi 3-metrovou Lebelu. Bohatě kvete, ale nikdy ani jeden plod. Nemohu se nikde dohledat, zda je nebo není samosprašná či jaká odrůda je vhodný opylovač. Děkuji mnohokrát

Nahoru