řez prostokořenných stromků po zasazení


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: řez prostokořenných stromků po zasazení

Odeslat příspěvek od mičurinec 21. 4. 2013 06:44

takže terminal se nechává o 15-20cm vyse nez vetve pod nim, ty se u zjara vysazenych zakracuji silneji nez u tech na podzim, proto postranní vyhony seriznete o polovinu az 3/4, na tom jednom obrazku je jedna vetev hodne dole, tu dejte pryc, vsechny vyhony musi byt ukonceny na pupen ven z korunky

Odeslat příspěvek od Fadaa 20. 4. 2013 12:16

Děkuji i to je odpověď a rada ;-) vyzkouším to!

Odeslat příspěvek od kejki3 19. 4. 2013 21:24

Aniž bych jakkoliv chtěl shazovat úroveň zdejšího zahradnictva, tak bych radil poptat se na zahrada.cz.

Odeslat příspěvek od Fadaa 19. 4. 2013 16:09

Dobrý den,
předem říkám, že nemám naprosto žádné zkušenosti s pěstováním ovocných stromků, ale děti chtěli mít u domu svoje vlastní třešně a hrušky, aby prý nemuseli chodit na "návštěvu" k sousedům :-D , takže jsem přikoupil ještě švestku a zasadil. ...a tady moje odvaha končí a přesto, že vím, že je nutné sestřihnout větvičky, aby se podpořilo zakořenění a aby se správně tvarovala korunka, tak si na to vůbec netroufám, abych stromkům spíš neublížil a protože jsem v okolí nenašel nikoho, kdo by přispěl radou a zkušenostmi, obracím se na vás s prosbou. Tady http://fadaa.rajce.idnes.cz/stromky jsou fotky stromků, budu moc rád, když někdo z vás znalejších se mnou ztratí čas a poradí mi jak na to.
Děkuju všem, kdo přispějí svoji hodnotnou a srozumitelnou radou. ;-)

Nahoru