Oskeruše: kam ji zasadit


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Oskeruše: kam ji zasadit

Odeslat příspěvek od kralik 29. 8. 2014 09:45

Dobrý den, máme oskeruši na Plzeňsku již pátý rok. Přivezená je z Moravy, zasazená uprostřed pozemku. |Zatím nerodí, trvá to prý delší dobu. Je z ní již krásný cca 6-7 m vysoký strom. Žádné zvláštní úpravy na ní nepodnikáme ani na zimu. Letos jsme si přivezli další dva stromky oskeruše.
Přeji úspěšné pěstování

Odeslat příspěvek od dafnie muf muf 20. 3. 2014 19:38

Přeji hezký večer,bydlíme na zapadě, v Krajkové. Máme na zahradě dva jeřáby. Jsou tak 2m vysoké. Na zimu jim vždy omotám celý kmen jutovými pytly a ovážu provazem. Máme zde v zimě dost chladno a hodně sněhu,i když teď to poslední dva roky neplatí. ;-) Nemyslím, že by jim něco scházelo. Plodí bohatě. Jsou vlastně skoro uprostřed pozemku,takže na ráně. Hnojíme je z jara a na podzim.

Odeslat příspěvek od mičurinec 26. 10. 2012 18:05

nepěstuje ji někdo náhodou?

Odeslat příspěvek od kaja.kajova 10. 5. 2009 22:05

Dobrý večer, máme zahradu na jižní straně, celá pravá strana je velmi suchá a v levé se nachází sad a je tam trošku vlhčeji..Přemýšleli jsme nad vysazením oskeruše, ale všude píšou že je vhodná spíš na jižní Moravu a my jsme 670m.n.m.... :roll: V létě je tam opravdu extrémně horko a slunečno jako snad koneckonců všude na jižních stranách, ale v zimě zase opravdu hoodně větrno a kupy sněhu.. :oboze Chtěla jsem jen poprosit o váš názor zda je vůbec vhodné o oskeruši uvažovat..Díky moc Karlička... ;-)

Nahoru