Planá jabloň


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Planá jabloň

Odeslat příspěvek od jenanek 21. 8. 2007 10:58

Tak to mam radost.Moc díky.Mějte se

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 20. 8. 2007 19:48

Odpověď je jednoduchá,DÁ a může to být i na podívání zajímavé.Chtělo by to se rozhodnout případně poradit s odborníkem nazávislím.Použít vyrostlé vlky jako "podnožový materiál ",tzn. zredukovat vyrostlé budoucí kmínky na vzdálenost cca 60-80 cm od sebe,ty v určité výšce zakrátit(70-100cm) a naroubovat ušlechtilé rouby jako základ nových korunek.V zahradnických nabídkových katalozích jste si jistě všiml nabízených tzv. duojabloní případně duohrušní,a vy můžete mít na zahradě něco obdobného.Ale nezlobte se na mne,doporučil by jsem dohodnout se na úpravě s ovocnářem z nejbližší ovocné školky z které si i odeberete potřebné rouby je to jistější a profesionální základ,na další ošetřování už budete sám.

Odeslat příspěvek od jenanek 20. 8. 2007 19:04

Dobrý den.Máme na zahradě starou jabloň.Dříve na ní byla jablka,malá a ani ne moc dobrá.Strom se odříznul a pařez postupem let obrostl do obrovského keře.Neplodí ani náhodou,vypadá ovšem moc hezky a celkově zahradě dodává určité kouzlo.Zajímalo nás,jestli by se tahle ,,jabloň" nedala nějakým způsobem naroubovat,aby měla alespoň nějaké plody.Díky

Nahoru