Jak narovnat jabloň?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak narovnat jabloň?

Odeslat příspěvek od MarkFX 14. 5. 2019 10:15

Jo, provedení bych už nějaké pořešil, jde mi o to jestli to půjde narovnat. Jestli jo, asi bude dole pěkný "klikyhák", ale nahoře už bude snad rovný.. :-D

Odeslat příspěvek od Žak 13. 5. 2019 11:32

Zatlučte ve vzdálenosti asi 20cm od paty stromku delší, pevný, dole zašpičatělý dřevěný nebo dole zploštělý kovový kůl-zešikma-tak, aby pohledově vznikl symbol vítězství. Potom se pokuste opatrně stromek ke kůlu přitáhnout-nemusí to být hned na max! a uvázat-raději na více místech, začít odspoda. Nejlépe dámskými punčocháči tělové barvy-jsou pružné a zároveň pevné, kmínku nadměrně neubližují, vydrží bezpečně fungovat min.2 roky. Budete-li mít k ruce šikovného pomocníka, půjde to ještě lépe. Jen pozor, aby se stromek nezlomil v půli nebo nad zemí. Po provedení předešlého postupu je dobré zeminu obšlápnout a dobře zalít-10 až 20l vody. Takový způsob nápravy Vás nebude příliš omezovat v pohybu kolem-na rozdíl od vázání k plotu.

Odeslat příspěvek od MarkFX 12. 5. 2019 20:22

Na fotce to není moc vidět, ve skutečnosti je jako kdyby víc křivá.. :-|

IMG_20190504_175431.jpg

Odeslat příspěvek od MarkFX 6. 5. 2019 06:10

Ahoj, přicházím s dotazem, jak a jestli to vůbec jde, narovnat mladý nakřivo rostlý stromek jabloně.. Má cca 5 let.

Kdybych napnul o plot, srovná se časem, nebo už není záchrana?

Foto dodám v průběhu dne..

Nahoru