Blednoucí květy bramboříku


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Blednoucí květy bramboříku

Odeslat příspěvek od Hvězdička 8. 2. 2008 22:18

Já jsem si sama vypěstovala několik rostlinek bramboříku. A to tak, že prstem jsem je jakoby opylovala a tak přenášela ten pyl na ostatní květy, po odkvětu se na tom stonku udělá bobule a když už je dost velká a taková zralá, tak ji rozloupnu a semínka vysypu do nějakého květináče už se zasazenou květinou. Rostlinky mi za nějaký čas vylezou a pak už si je přesadím. Zkus to, třeba se ti podaří.

Odeslat příspěvek od Fidych 4. 2. 2008 19:42

Odvétající, starší květy bramboříku mohou měnit barvu (zesvětlit), to by bylo docela normální. Možná má o něco méně světla, než původně, i to by mohlo být příčinou mírné změny barvy. Pokud jinak vypadá zdravě, nevěšte hlavu :wink:

Odeslat příspěvek od teriska 4. 2. 2008 19:30

Prosím o radu. Dostala jsem před týdnem krásný brambořík, květy tmavě červené. Nepřelévám, zalévám spodem, není na přímém slunci ani v přetopené místnosti. Bohužel se mi zdá, že květy začínají ztrácet na barvě. Prosím o radu. Děkuji mockrát, nerada bych o něj přišla. PS. květy jsou olemované jakoby zvlněním.

Nahoru