Co to doma mám?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Co to doma mám?

Odeslat příspěvek od Fidych 9. 9. 2007 20:14

Opravdu není moc vidět, nepozná se ani skutečná velikost listů. Ale zkusila bych tipovat na nějakou Peperomii (pepřinec). Podle skoro kulatých lístků by to mohla P.rotundifolia, ale netroufnu si to tvrdit stoprocentně.
Pepřinců je veliké množství druhů a odrůd, některé mají listy jemné, jiné vypadají spíš jako sukulenty.
Rostliny chtějí světlé nebo polostinné místo, celoročně teplotu od + 15 do + 18 stupňů, jinak se "vytahují". Na zálivku pozor, spíš mírně a pokud možno měkkou (dešťovou) vodou, která jim prospívá. Od jara do konce července lze přihnojovat každých 14 dnů hnojivem pro pokojové rostliny.
V zimě jsou náchylné na zahnívání při nízkých teplotách a přílišné vlhkosti zeminy.
Poměrně dobře se množí vrcholovými stonkovými, nebo listovými řízky

Odeslat příspěvek od Kit-kat 9. 9. 2007 19:18

Vidim, že se ten obrázek nějak nepovedl...

Odeslat příspěvek od Kit-kat 9. 9. 2007 19:17

Obrázek
Chtěl bych poprosit někoho, kdo by mi mohl prosím napsat, co to vlasně je, případně co to potřebuje. Jestli je to něco známýho, tak se předem omlouvám, ale nikde jsem to nenašel :wink:
Díky

Nahoru