Jak pěstovat áron a klejichu


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak pěstovat áron a klejichu

Odeslat příspěvek od Niki56 11. 9. 2013 08:20

Dobry den, aron sadim na jare, cerstve cibulky jsem sehnala na www.osiva-semena.cz, maji tam cibulky primo z Holanska

Odeslat příspěvek od Anyenne 11. 10. 2011 11:40

Já je tenkrát sázela zjara, takže asi nebudu dobrý rádce, ale na druhou stranu cibuloviny se mohou vysazovat i na zimu,další roky také přezimovávají venku. Já bych je vysadila ven, ale rozhodnutí je na Vás.

Odeslat příspěvek od Werus... 9. 10. 2011 17:00

No ale já právě nevím co s ním mám dělat takhle na podzim...Myslíte že ho mám normálně zasadit na zahradu nebo počkat až na jaro?

Odeslat příspěvek od Anyenne 5. 10. 2011 10:13

Dobrý den, mám doma aron italský. Mám jej zasazený v zahrádce. Na podzim mu vždycky vyrazí listy a na jaře vykvétá takovým nenápadným květem - vypadá jako zelená kala a pak se během léta se z něho vytváří ta paráda s červenými bobulemi :-D

Odeslat příspěvek od Werus... 4. 10. 2011 16:40

Dobrá den,prosím o radu...Dostala sem Árón italský,Árón dračí a Klejichu hedvábnou ale vůbec nevím co s nimi mám momentálně dělat???Árón dračí jsem dostala jak hlízu,Árón italský jako takovou malinkou hlízu a Klejichu v květináči ale nějak z něj nic neroste :-] Moc Vás prosím o jakoukoliv radu a předem za všechny děkuji :-)

Nahoru