Phlox


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Phlox

Odeslat příspěvek od Klivie 29. 6. 2014 19:25

Krásné, :tleskani :tleskani :tleskani taky je mám ráda. Mně teda ještě nekvetou. :'( :-)

Odeslat příspěvek od květiny 29. 6. 2014 18:19

Mám je moc ráda , pěkné :-))

Odeslat příspěvek od Danielka.9 29. 6. 2014 18:15

Nové kvetení Obrázek

Odeslat příspěvek od hejjar 27. 7. 2010 19:45

Mám phloxů různých barev dost a dělají mi to také, myslím, že je to reakce sucho-mokro, neřeším to, na podzim odstřihnu , některé přesadím a na jaře rostou znovu, víc mi vadí to jejich žloutnutí listů ač jsou ošetřeny, proti padlí i plísním, na jedněch se to ztratí na druhé objeví. Už si toho nevšímám.

Dnes byla červená barva v horn, tak jsem na ni koukla, totéž a za 175Kč

Odeslat příspěvek od Irena Petris 27. 7. 2010 11:54

Zdravím všechny účastníky diskuse a obracím se o radu na zkušenější. Opět mě krásně vykvetly phloxy, ale objevila jsem, že mají nějakou chorobu :hm .Kousek nad zemí mají puklé stonky, vypadají jako rozřízlé a rozšklebené, asi 5cm puklina. Netuším, co to znamená. Víte někdo o co jde? Díky Irena

Nahoru