Keře do zahrady


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Keře do zahrady

Odeslat příspěvek od mičurinec 5. 6. 2009 20:46

nejlepsi bude jeden druh-bude to vice harmonicke a taky vse poroste stejne-u kazdeho jineho druhu v rade hrozi, ze nektere budou rust rychle a jine pomalu, ibisky jsou dobra volba, stejne tak i vajgélie, naprosto nenarocny je dřišťál- je mnoho kultivarů a druhu takze si muzete vybrat jak z vysky tak barvou listu, kvetu, plodu a i opadave ci neopadave...

Odeslat příspěvek od hejjar 5. 6. 2009 20:38

Prosím můžete podat o ibišku venkovním více? Díky

Odeslat příspěvek od kejki3 19. 5. 2009 12:12

Nemáte fotku? Ale moje připomínka - ibišek je celou zimu jen kus klacku, rododendrony neopadají a kvetou dřív zjara.

A taky v kterých končinách to je? Jinak v Beskydech a jinak u Prahy...

Odeslat příspěvek od JanaH. 19. 5. 2009 08:08

Zdravím všechny, kdo sem zavítá a moc bych chtěla poprosit, zda by mi někdo neporadil, jaké keře si vybrat na zahradu. Celá zahrada přeb barákem je slunná(stín je pouze podél plotů,jinak nikde žádné zastínění) a velká, ze dou stran bude chráněná zděnými ploty a z jedné strany bude barák, ale i tak tam občas "protahuje", jelikož je barák na samotě a mezi louky a nemá tak žádné větrolamy v okolí. Jinak půda je tam velmi dobrá, ale pH nevím. A jelikož jsem ve starání se o zahradu naprostý začátečník,tak nevím, které keře by se mi tam hodili. Chtěla bych zhruba 3 (+-1) keře, které bych dala do jedné řady, aby trochu oddělili zahradu okrasnou od té užitkové. Tedy aby mi vyrostli zhruba tak metr a rozrostli se i do šířky. Přemýšlela jsem nad ibišky a komulí, ale opravdu nevím. Tak prosím,jestli byste mi poradili nějaké keře, které nejsou moc choulostivé a vydrží jak přímé sluníčko,tak i mrazy v zimě.
A ještě jeden dotaz, když bych udělala tu řadu keřů, doporučili byste mi spíš každý keř různý nebo spíše stejné?
Jelikož jsem byla do této doby "panelákový" člověk,tak se v tom neorientuji a nerada bych něco nakoupila jen podle obrázků a pak mi to tam vůbec nešlo. :hm
Pokud mi kdokoliv poradíte, budu moc vděčná. :lol:

Nahoru