Poradíte, jak odstranit kořeny bezů ?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Poradíte, jak odstranit kořeny bezů ?

Odeslat příspěvek od VELIKYPAVEL 17. 6. 2007 00:05

NIČENÍ PAŘEZŮ:

1ODKOPAT A ROZDĚLAT MALÝ OHNÍČEK ČASOVĚ NÁROČNÉ
NEBEZPEČÍ POŽÁRU ALE BEZ DŘINY CO NESHOŘÍ KŘEHNE SEKYROU DORAZIT TAKÉ METODA VODA A OHEŇ .

2LEDEK PODPORUJE ROZPAD CELULOSY VYŽIVUJE BAKTERIE KTERÉ
SE CELULOSOU ŽIVÍ ZAJISTIT TAKÉ VLHKOST KRYTEM S FOLIE

3JSOU SPECIÁLNÍ STROJE REKLAMU DĚLAT NEBUDU PRINCIP SVÍSLÁ
FRÉZA KOTOUČ ASI 70cm 30 široký nejde o rotavátor JE TO SPÍŠE
DISK A JE TO NA DŘEVO UKOTVÍ SE A PAK FRÉZUJE

Odeslat příspěvek od Fidych 23. 5. 2007 22:46

V tomto fóru je diskuse "Pařezy a jejich likvidace" v oddíle Jehličiny-konifery. Dočtete se tam v příspěvku Kateřiny Dvořákové o přípravku ROOT a jeho použití na likvidaci pařezů.

Odeslat příspěvek od Červík 22. 5. 2007 17:15

Tak pokud jste již rostliny odřezali a zůstaly vám po nich kořeny s odříznutým "pařízkem", potřete řeznou plochu štětečkem namočeným v koncentrátu Roundupu, (můžete i opakovaně) odumřou a po čase je snadno odstraníte.

Odeslat příspěvek od miro1974 22. 5. 2007 16:43

A co jsou ty kořeny bazy?...je to bez?....prosím o překlad.a/quote]


Ano, je to "bez"

Odeslat příspěvek od Červík 22. 5. 2007 15:44

A co jsou ty kořeny bazy?...je to bez?....prosím o překlad.

Odeslat příspěvek od Já sama 22. 5. 2007 13:39

Kdyz jsem pred dvema lety koupila dum, jeho soucasti take byl 10 let zanedbavany pozemek. Jeste pred rokem tam rostly jen koprivy, ostruziny, brslice kozi noha a cerny bez, jako u vas. My jsme, co se dalo, vykopali, zbytek jsem zlikvidovala Roundupem. Nyni, po roce je pozemek naprosto cisty, jen ostruzina sem tam vykoukne ze zeme. Nam sly koreny bezu bez kopat celkem dobre a bylo jich tam asi 100... Zkuste ten Roundup.

Odeslat příspěvek od miro1974 22. 5. 2007 12:50

Dobrý den, neviem, či môj príspevok patrí do tejto rubriky, no nevedel som kam ho zaradiť. Pred časom sme kúpili starší dom na velkom pozemku, bývalí majitelia nechali záhradu totálne spustnúť. Skoro rok sme vynášali zo záhrady odpad, od železa až po surf. Rozhodli sme sa upraviť si okolie domu vysiatim trávnika. Žiadna rovina, ako ihrisko, to sa mi nepáči, pozemok je mierne svahovitý, myslím, že to bude vyzerať pekne. Problémom však je, že na celej ploche okrem bežných, ľahko odstrániteľných burín je asi 25 koreňov bazy. Vie mi niekto poradiť akým spôsobom sa môžem bazy zbaviť tak, aby mi do budúcnosti nerobila problémy? Skúšal som ju vykopať, no je to robota pre trestanca.
Za odpovede a rady vopred ďakujem.

miro74@centrum.sk

Nahoru