Poradíte mi, jaký vybrat mulčovač?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Poradíte mi, jaký vybrat mulčovač?

Odeslat příspěvek od livi 13. 6. 2018 13:02

Také zvažuji koupi mulčovače. Zaujala mě mulčovací sekačka EFGCH 145. Na pozemku mám dost ovocných stromů a hodně plevelu, takže si myslím, že tenhle bude ideální. Nemáte s ním někdo zkušenost?

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 8. 4. 2007 23:16

Honda je super,nemohu na ní říci jediné špatné slovo,ale záleží na tom kolik do toho chceš investovat.teď prodávají i trávní traktůrky s tzv.clipem který u nich nahrazuje mulčovač,a

Odeslat příspěvek od xtonda (novy) 26. 6. 2006 15:27

Máte někdo zkušenost s mulčovači? Potřebuji sekat 6500 m2 velý prostor, který je nerovný a mírně svažitý. Seká se jednou, maximálně dvakrát do roka, chci aby s tím bylo co nejméně práce, a mulčovače slibují, že netřeba hrabat a odklízet, což je ta nejhorší práce, protože se tráva jemně nadrtí.

Takže má někdo zkušenost? Nabídka není moc široká a vzhledem k ceně přichází do úvahy asi jedině VARI HURRICANE F-530 a možná ještě BRAVO MHR 550, ale o něm jsem nenšel moc informací.

Nahoru