Jaký umělý trávník ke krbu?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jaký umělý trávník ke krbu?

Odeslat příspěvek od ziege 23. 5. 2006 06:08

A prosím chci se zeptat na kolik by mě vyšel ten trávník tak 2x2m?diky

Odeslat příspěvek od tommy:-) 23. 5. 2006 01:21

no někdy ani nic jinýho nezbývá, když máte doma minimálně jednoho pubertálního labradora :-))

Odeslat příspěvek od Michael52 25. 4. 2006 12:39

Mám umělý trávník na dřevěným balkónu, pod ním IPA 2 vrstvy.protože je perforovaný, voda se v něm nedrží a zatím je OK. Jasně je vidět že je to umělotina, ale nevypadá to špatně.

Odeslat příspěvek od Lumpo 17. 1. 2006 18:35

Martin H. píše:Mám dotaz, nevypadá takový trávník příliš synteticky a uměle??? A u krbu nemůže dojít k vzplanutí takového materiálu?

Odeslat příspěvek od Návštěvník 17. 1. 2006 15:38

no jako rostlý trávník to teda úplně nevypadá......... :mrgreen: Co se hořlavosti týče netuším (spíš než hořet se bude asi škvařit,ale to je jen můj názor),ale ještě jsem neviděl krb (ať už vnitřní či vnější) před kterým by nebyl prostor z nějakého nehořlavého materiálu (obykle dlažba)......tudíž v kombinaci s rozumným palivem,by neměl být problém....... 8)

Odeslat příspěvek od Martin H. 17. 1. 2006 11:58

Mám dotaz, nevypadá takový trávník příliš synteticky a uměle??? A u krbu nemůže dojít k vzplanutí takového materiálu?

Odeslat příspěvek od Pickuper 17. 1. 2006 11:27

To by neměl být problém, já osobně bych zkusil umělý trávník od firmy http://www.sport-technik.cz/ nabízí celou řadu typů, já bych se osobně přikládněl k variantě LANO což je umělý trávník se vsypem křemičitého písku.Dobře to vypadá,je to propustné a vydrží i zatížení. :wink:

Odeslat příspěvek od Miljann 16. 1. 2006 20:42

Dobrý den. Bydlím v příměstské části Prahy v rodiném domku s malou zahrádkou. Líbilo by se mi kdybych měl část trávníku vedle krbu a posezení umělý. Máte s tím někdo zkušenosti ? popř. Jaký by jste doporučili ?

//germi123 - editoval jsem název treadu

Nahoru