Trávník s nejlepší výdrží proti zátěži


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Trávník s nejlepší výdrží proti zátěži

Odeslat příspěvek od izoltech 6. 6. 2009 20:15

TAM TO JE JEDNPO KED TO JE V TAKOM STAVE. NAJHORSIE PRE TRAVNIK JE PES.
PORADIM TI NIECO INE. SKUS TAM VYSADIT MACH CO DAVAJU NA SKALKY. MAS, ZLTU ODRODU ALEBO ZELENU, A TEN MA RAD KED SA PO NOM CHODI ;-) SKUSIM TI NAVRHNUT, NEJAKY MIX TRAVY, ALE POTREBUJEM, VEDIET VIAC AKO SI NAPISAL. JE TO V TIENI? ZALIEVANIE? ATD.

Odeslat příspěvek od snowboarder 29. 9. 2008 18:59

Ahoj,

potřebuju poradit ohledně trávníku. Jaký by byl nejlepší na předzahradu, kde víc jak půl dne běhá pes a sem tam chodí lidi. Nezáleží na udržovanosti, čas by na to byl, ale aby co nejvíc vydržel.

Ten co máme teď odpadává pod vyšlapáním, nemluvě o občasný loužičce. To je ale vedlejší, tu udělá "doma" na trávě jen v krajní nouzi.

Nahoru