Má takto vypadat brslen?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Má takto vypadat brslen?

Odeslat příspěvek od Kateřina Hradová 9. 3. 2014 18:41

Brsleny vypadají, že neměly dost vody, souhlasím s Danielkou. Asi bych je radikálně seřízla, mohly by obrazit. A pořádně je zalij. Mrkni na článek o pěstování brslenů, je v něm shrnuta veškerá péče, kterou potřebují.

Odeslat příspěvek od kejki3 5. 3. 2014 23:37

Všechny druhy nedokáží přežít naší zimu, asi na jaře obrazí, ale já mám jeden, který prakticky každou zimu jde až k zemi.

Odeslat příspěvek od Danielka.9 3. 3. 2014 14:27

Možná vám jen uschly,nezdá se mně, že by zmrzly. :hm

Odeslat příspěvek od Lucka Luckovatá 1. 3. 2014 16:58

Vcera jsem si na zahrade vsimla, ze brsleny maji zlute az suche listy. Celou zimu byly krasne zelene, ale ted vypadají divne, suche listy opadaji, obcas najdu zeleny list. Zasadili jsme je vloni na jare, takze bohuzel netusim, co s nima muze zima provest? Prikryte na zimu nebyly, pouze jsem na ne prihrnula borku.
Dekuji za info
Přílohy
DSC_0023.JPG
DSC_0022.JPG
DSC_0021.JPG

Nahoru

cron