Okrasná lípa a pistácie


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Okrasná lípa a pistácie

Odeslat příspěvek od klanova2 15. 3. 2017 07:56

Dobrý den, pistácie mám ze všech oříšků opravdu nejraději. Občas je ale složité je u nás sehnat. Nedávno jsem narazila na stránku https://www.zodo.cz/pistacie-prazene-solene/ kde mají nejen skvělé pistácie, ale i jiné další lahůdky!! Mrkněte tam:)

Odeslat příspěvek od Mt5 3. 8. 2008 22:34

JJ děkuji za odpověď. Ok když to zjistíte a dáte mi vědět budu rád. předem díky

Odeslat příspěvek od Petra Nachtmanová 3. 3. 2007 20:40

Základní informace o pistácii naleznete na http://www.citrusy.cz/2004051901-pistacia-vera, měla by se dát pěstovat i v našich podmínkách. Letní teploty ji vyhovují, jen na zimu potřebuje kolem 12 stupňů, takže pokud máte nějakou zimní zahradu, tak její pěstování je možné. Co se týče okrasné lípy ještě vám zkusím něco najít Přeji hezký den

Odeslat příspěvek od Mt5 13. 8. 2006 22:01

Někde jsem slyšel o okrasné lípě a pistácii. Chtěl bych se zeptat jestli je to pravda že existují a jestli se dají pěsovat i unás?

Nahoru