Co vám právě kvete doma?

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod květiny 17. 12. 2013 17:44

Danielko je nádherné :shock: :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 17. 12. 2013 19:38

Danielko nádherné. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Co s ním děláš ? Já mám koupené taky kvetoucí a mně nekvetlo, dvě jsem si koupila asi 10cm., teď je pomalu jednou takové, ale taky nekvete. Opravdu nevím proč, kde dělám chybu. Příští rok půjdou ven i s orchidejema tak uvidím. Poctivě je hnojím, dokonce na ně mám speciální hnojivo. :'(
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 12. 2013 08:55

Klivie nedělám nic speciálního.Občas ho pohnojím zbytkem od orchdejí. Ven ho nedávám, bojim, bojim aby do něj moc nenapršelo třeba.To první jsem si odrovnala vlastní chybou :hm ,začala jsem ho na jaře brzo zalívat a uhnilo.Takže tedka mu vody moc nedávám.Jo a letos kvete už podruhé.Vydrž ono si dá říct ,ty zase víš jak na to s miltoniopsem a mně ne a ne se zadařit. :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 5. 1. 2014 15:12

No a myslím že nic nepokazím, když sem dám ještě jednou to adénko v plné kráse.Kvete z každého kousíčku co máObrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 5. 1. 2014 15:40

Danielko určitě nic nepokazíš- naopak :-)) máš ho tedy nádherné ..obdivuji jak ti pěkně jde ;-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 6. 1. 2014 17:56

Danielko nádhera :tleskani :tleskani :tleskani na takové krásky se můžem koukat porád dokola :tleskani
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 6. 1. 2014 21:44

Danielko to je paráda, moc se mi líbí. Moc Ti to přeju a tiše závidím. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 21. 1. 2014 19:37

Danielko nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 22. 1. 2014 18:10

Děkuji,ale je to zásluha kytičky :lol: , radost z něj mám.Chtěla bych si koupit ještě jinou barvu,ale zatím jsem nic neviděla. :hm :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 2. 2014 15:17

Tak tuhle camélii se mi konečně poprvé podařilo udržet a ještě přivézt do květu.Vloni byla celé léto venku a kupodivu, nasadila květy jako rododendron už na podzim.Asi to tak dělá,ale mně se ji nikdy už do květů nepodařilo dovézt.Byla z výprodeje.Obrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 1. 2. 2014 15:37

No téééééda :shock: :shock: :shock: myslím , že kamélii přivést ke kvetení je obrovský úspěch, strašně se mi líbí, máš ji Danielko v bytě? Je nádherná :love: :love: :love:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 2. 2014 17:01

Není doma květinko, takovou odvahu již nemám, je ve skleníku.Ty co jsem kdysi zkoušela byly právě doma a odešly. Nemám studenou chodbu kde by mohla být.Už jsem říkala, že nebudu pěstovat žádné kytičky co nemohou kvést doma co z nich mám ve skleníku,ale tu camelku si nechám co to půjde. :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 1. 2. 2014 17:15

Je nádherná :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani , vždycky se mi líbily, ale jak píšeš nedařilo se mi je udržet natož přivézt do květu. Gratuluji.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 1. 2. 2014 19:48

Danielko super,je krásná :tleskani :tleskani :tleskani moc se mi taky líbí, kdysi jsem ji už zkoušela pěstovat,ale nedařilo se.Teď jsem si ji koupila a zkusím to s ní znovu.Myslím si :hm ,když mně jdou azalky, tak proč ne kamelie,tak časem uvidíme :oboze :lol:
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bruk600 7. 2. 2014 14:30

....Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě...
http://galerie.abecedazahrady.dama.cz/s ... mit=recent
http://galerie.abecedazahrady.dama.cz/s ... mit=recent
Tak se probudily Tillandsie. Je poznat, že jim ještě chybí slunce, ale i tak potěší.
bruk600
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků