Fíkovník

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 8. 7. 2012 09:19

Kočičko je krásný a zalistěný :tleskani ,ten náš je vysoké bidlo a po fíkách zatím ani památky.Loni byly taky nějak pozdě, že by byl pozdní???? :?: :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 8. 7. 2012 18:47

Obrázek To je můj malý fíkovníček a dnes dostal dávku lignohumátu,tak uvidíme,jak bude růst :hm :mrgreen:
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 9. 7. 2012 19:19

To je ještě mlaďoch, co bys po něm chtěla? však on vyroste.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 9. 7. 2012 19:40

Alinko krásný, vyroste ti dřív než se naděješ. :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 28. 8. 2012 19:31

Alinko máš ho krásný :tleskani :tleskani :tleskani kupovala sem ho ještě menší a heleObrázek.dva plody jsme ochutnaly,byly sladoučké :lol:
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 28. 8. 2012 19:48

Aničko ty ho máš překrásný :shock: :tleskani :tleskani ,co s mím děláš,jak se o něj staráš?? mi vůbec neroste,je pořád stejný,i když jsem mu dávala lignohumát,nevím,jakou dělám chybu :hm :-| :-\
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 28. 8. 2012 19:53

Alinko máš ho pěkný,on ti poroste,mám ho už třetím rokem, plody se objevily vloni na podzim a dozrály až letos a tyto už nerostou a dozrají příští rok,teda jestli se udrží :hm :potichu
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 28. 8. 2012 19:59

Od hlíny mám několik halůzek a jeden vrchol,ale je to pořád stejné,nevím,jestli ty halůzky nemám ufiknout :hm
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 28. 8. 2012 20:12

Alinko já ho mám taky větvený,ale na té fotce to není vidět,kamarádka ho ořezala aby měla stromek a stejně zase obrazil z hlíny a udělal keř.uvidíš, že ti půjde ;-)jo a hnojím jen kristalon plod a květ.Ale ten lignoh.neškodí :-)
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 28. 8. 2012 22:18

Aničko děkuji za rady 8-D :tleskani
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cengurka 26. 2. 2013 17:38

Ahojte vy všichni co jste závislí na flóře jako já.Zkouším co se dá .Loni jsem si koupila v Litoměřicích Fíkovník,ale jaksi jsem na něj zapoměla a na podzim jsem rostlinu dala domů a do minulého týdne jsem okolo ní chodila a nevěděla co to je zač.Prostě jsem to brala jako překvapení.Byla u mne kamarádka a ta mi "rosvítila" hystorii této rostliny a tak dnes vím,že je to fíkovník.Nepoznám ja to vypadá když nasazují fíky ale má na kmínku kterej je z části bez listů bobulky a na mladých nárůstech je za každým listem zatím malá bobulka.Mohly by to být budoucí plody?
cengurka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ruzka 14. 3. 2013 14:17

fík.JPG
jsou to budoucí plody na tom kmínku?
ruzka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 15. 3. 2013 00:10

Zkus udělat novou fotku a zaostřit na fíkovník, ať to jde rozpoznat. Myslím ale, že plody v tuto dobu znatelné nejsou - podívám se, až bude příležitost, na ten svůj (mám ho na zimu jinde).
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ruzka 15. 3. 2013 12:59

fík 1.JPG
fík2.JPG
ruzka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RaiskA 21. 4. 2013 16:41

Tak můj fík zatím není ještě olistěný , :D ale plůdky už jsou jak hrášky ;-)
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků