Bazén Azuro 407 DL

Fontány, pítka, rybníčky, jezírka, potůčky a bazény

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 14. 6. 2011 14:53

Pěkně jsi teda pokročil vypadá to,že máš pořád co dělat.Jsi kluk šikovný :-) , žádné levé ručičky nemáš. Takového mám taky doma co si se vším poradí. Tak ať se dílo daří, brzo to bude jako na riviéře. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 15. 6. 2011 18:55

Dekuji vsem za uznani a davam sem dnesni fotky co je noveho. ty hadice jsem castecne zakopal, ale asi bude zmena a poresim to trosku jinak. uvidime. hezky vecer.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 4. 8. 2011 14:47

Kdepak jsi pitrisku :?: co je nového ve Francii u bazénu dlouho jsi tu nebyl.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 4. 8. 2011 16:33

ja vas zdravim. ja jsem tady porad :) neni to ani 5 minut co jsem vylezl s bazenu. 8-) noveho je asi to, ze jsem tepelne cerpadlo prodal a nechal jsem jen solarni panel. ten uplne staci, aby ohral tech 45m3. v bazenu mam zrovna ted 28 stupnu a na noc jej prikryvam solarni plachtou. to je neskutecne dobra vec. kdyz jsem bazen neprikryval, tak pres noc voda ochladla o 4 stupnu. no ted co to prikryvam tak schladne jen o 1 stupen. to je fantazie. vodu mam cistou jak cerstve napustenou, ale to je zasluha me zeny. ta ma na starosti chemii. jinak jsem nic noveho nedelal az na par mensich uprav. nasadil jsem travu, tak to letos vypada jeste tak vselijak, ale pocitam ze pristi rok se to vsechno zazelena a doroste travicka tam kde chybi. ted pres prazdiny to u nas vypada jako na koupalisti kolik tu mame deti, ale nepustte je do bazenu, kdyz se na vas diva tolik detskych oci. ja se zatim loucim. na pristi rok chystam dalsi upravy. letos uz ne, protoze jsem sve zene slibil udelat generalku v kuchyni. at muze vyvarovat na 100% a na dobre jidlo ja dobre slysim, takze to je ted priorita cislo 1. :tleskani takze krasne leto vam preji a brzy papalala :-D
Naposledy upravil pitrisek-fr dne 4. 8. 2011 16:33, celkově upraveno 1
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 4. 8. 2011 16:33

Tohle téma mi uniklo a to je škoda. Pěkný kout pro odpočinek.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 4. 8. 2011 16:48

Teeeda Danielko tomu říkám silný hlas, že tě Pitrísek slyšel až ve Francii :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 4. 8. 2011 17:06

No jó už se mi zdálo,že dlouho nic nehlásil co se tam děje. 8-D 8-D 8-D 8-D 8-D Vždyť jsem mu už dávno myslím psala ,že může vybírat vstupné,bylo mně jasné, jak to dopadne s dětma. My také kupovali bazén kvůli vnučky pořád orodovala,že všichni ho mají a ona by také chtěla.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 4. 8. 2011 20:07

JJ taky tak, vnučky odrostly a bazén tady straší
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 4. 8. 2011 20:35

ale vzpomnel jsem si na jeden problem co me trapi. pokud by nekdo vedel jake schudky udelat nebo koupit, tak aby se o ne nezastavoval bazenovy vysavac, tak budu strasne stastny. takhle musim pokazde kdyz zapinam vysavac schudky vytahovat. myslim ze tohle trapi nejen me ale reseni jsem nikde nenasel. hezky vecer.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 6. 5. 2012 14:02

Halo ,halo kdepak se nám toulá pitrýsek, nějak dlouho jsi tu nebyl, už se koupete?????
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 7. 5. 2012 10:10

ja vas zdravim. jsem porad tady. zahradku i bazen mam pripraveny, ale bohuzel pocasi se nam tu nejak spozdilo. na koupani to jeste neni ale uz dneska je venku hezky a o vykendu by mely nastat docela vedra. vodicku mam v bazenu cistounkou. letos jsem na zahradce udelal docela zmeny. solarni panel je nekde jinde nez byl a tak mi vzniklo na zahradce misto a pritom slunicko na panel sviti o trosku dele nez predtim a i vzhledove je to hezci. kolem zakradky s bazenem jsem nasadil tujky a dosadil vsude jeste travni semeno. tak nejak to doladuju at to tu mame nejen hezke ale i prakticke a nelitame vecne kolem bazenu. dal jsem k filtraci i spinaci hodiny, takze ted filtruje prubezne behem dne a noci. je to lepsi. uz neskacu kolem jestli mam nebo nemam pustit filtraci. voda je ted porad cista. jen jednou zacas vysaju dno. jedina veci co me stve je zebrik. je docela tezky a nebavi me ho vytahovat kdyz vysavam dno i kdyz je to jednou za cas. vysavac se o nej zasekava a tak uvazuju jak ho vyresit. no uvidime. vedra teprve zacinaji. na neco prijdu az nebudu mit co delat. preji vam hodne slunicka.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 7. 5. 2012 14:16

No hurá ses ozval, pěkně jsi to popsal,ale zapoměl jsi na fotečku a pěkně už je letos i tady.Letos si to léto u nás pospíšilo.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 6. 2012 08:46

Halo halo volám Francii,kde jsi pitrisku letos nás tady nějak zanedbáváš :pozor :pozor .Šoupni sem nějaké fotečky, určitě už to kolem bazénku vypadá jinak a pěkněji. 8-D 8-D
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 19. 6. 2012 16:32

Nu a to tady byl 18.6. ve 20,51 tak si vzkaz přečetl a žádná fotečka
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 6. 2012 20:39

:oops: Asi už s náma nemluví, no co naděláme. :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků