Bazén Azuro 407 DL

Fontány, pítka, rybníčky, jezírka, potůčky a bazény

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 11. 10. 2010 19:51

predem bych chtel vsechny pozdravit a touto cestou pozadat jestli nekdo nema praxi s pripravou povrchu pro tento nadzemni bazen.
snad bych mel napsat, ze ziji ve Francii a tento nadzemni bazen i s veskerym moznym prislusenstvim, jsem uhradil v CR ale bude mi dodan az v unoru 2011, kdy znovu planuju cestu do CR.
montaz bazenu planuju na duben ale do te doby bych chtel pripravit teren ale vubec netusim kde zacit. proto pokud nekdo ma nejake zkusenosti se stavbou vetsiho nadzemniho bazenu at se mi ozve. dekuji vsem za kazdou radu.
petr
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 14. 10. 2010 07:03

nikdo neporadi? jeste me napadlo, jestli na tom CD, ktere udajne mountfield dava k bazenum, neni i priprava terenu. ale to jen dedukuju. opravdu nevim. ja to CD nemam, protoze jak jsem jiz psal, tak bazen mi dodaji az v unoru. hezky den vsem.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 10. 2010 08:10

Zdravím.
Pitrísku vyddrž, on se někdo ozve :-) . Já bydlím v bytovce a tam bazény nemáme :D , tak ani radit nemůžu :-[ .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 15. 10. 2010 07:50

tak jsem zjistil, ze navod na pripravu terenu je ke stazeni na strankach Mounfieldu. jenze z neho stejne nejsem chytry. moc slozite popsane. takze jsem tam, kde jsem byl. a taky jsem volal do maunfieldu a zadne CD nebo DVD nedavaji. jen navod v tistene podobe. :(
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 15. 10. 2010 08:34

Ahoj Pitrísku, úprava spíš zabere víc času, ale až tak složitá není, tedy pokud budeš mít bazén volně položený, nikoliv částečně zapuštěný. Nejdřív musíš vybrat vhodné místo - hlavně rovné a ideálně takové, kam svítí sluníčko a kolem nejsou stromy (se spadaným listím je dost práce). Potom odstraníš travní drny (rýčem) se zeminou, až se dostaneš k pevné vrstvě podloží. Na tu naneseš jemný písek a udusáváš a udusáváš. Toť vše. ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 16. 10. 2010 14:26

Rovné podloží je samozřejmost, ale jinak je to různé co kdo pod bazén dá.Manžel tam vždy položí takovou hrubší pogumovanou plachtu, ani nevím co to je. Písek pod tím nemáme.Známí mají sice nafukovací,ale stojí na zamkové dlažbě, taky na podložce.Takže každý to má postavené jinak,ale všichni se koupají v pohodě.Někdo to postaví a už ho nechává stát, my ho na zimu schováváme.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 18. 10. 2010 10:49

Ano, je to různé, podle mě je písek nejvhodnější, pokud bazén chci mít na zvoleném místě natrvalo.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 18. 10. 2010 16:23

zdravim vas. tak nakonec to bude trosku jinak. podarilo se mi velmi vyhodne vymenit palivove drevo za 100 metru ctverecnich zamkove dlazby. sam jsem tomu jeste vcera neveril ale je to tak. takze budu pokladat nakonec pod bazen a okolo bazenu dlazbu coz bude uplne paradni, kdyz tam zustane ten bazen natrvalo. ale stejne musim vyrovnat teren. neni to sice moc hrbate ale i tak si maknu na takove plose. zatim moc dekuji. vsem.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 18. 10. 2010 16:59

Tak v tom případě se bude hodit nějaká ta podložka. Ať se dílo podaří, a pokud budou k dispozici fotky, na fóru je uvítáme. ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 27. 2. 2011 11:36

Tak vypadal dnes bazén
Přílohy
Markéta  bazén 26.2..JPG
Markéta bazén 26.2..JPG (9.08 ) Zobrazeno 29955 krát
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 27. 2. 2011 12:48

To je krásný, škoda že to nejde přiblížit.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 27. 2. 2011 13:31

Jo, to je škoda. Možná by se tam dalo bruslit. ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 26. 3. 2011 15:33

tak jsem se dal do kopani zakladu bazenu a mel bych uz nejake fotky. jenze nevim jak je sem dostat. poradte mi nekdo prosim :)
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 26. 3. 2011 15:38

http://obrazku.cz/ pak skopíruj 3 řádek a hoď to sem. a ještě jeden http://www.2i.cz/
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 26. 3. 2011 16:38

-- 26. 3. 2011 16:53 --

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Pro dnesek je to vsechno. Hezky vecer vsem ¨:)
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků