Halloweenské a podzimní dekorace

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod dama 55 3. 11. 2010 14:05

Obrázek
Dělat se to musí ještě tentýž den, nebo nechat listy kdesi venku. Jinak se lámou. Listy jsem našla jen dost hnusné, ale v okolí domu nejsou. Zkoušela jsem to po cestě i z jiných, ale nešlo mi to, chyběla ta možnost, motat to kolem jako sukni, což právě ten javorový list umožní. Lupenům zdar, je to hezké kamkoli - do vázy, do mísy, na věnec na dveře a je to za chvíli. Nezapomeňte ukázat svoje výtvory!
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 3. 11. 2010 14:15

Bezva nápad :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 3. 11. 2010 14:20

Dano Ty jsi šikulka, to je paráda. :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 3. 11. 2010 16:15

Vypadá to dobře, hezky jsi si vyhrála. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 3. 11. 2010 16:51

Danielko, to jsou ty růže, jak jsem ti říkala, jen jsem nemohla sehnat listí a pak jsem měla jen žluté z chaty od potoka a ty jsem včera odnesla na hřbitov na Dušičky. Po cestě jsem potkala rozložitý javor, tak jsem si zas přinesla "materiál" a nedalo mi to, abych je dneska neukázala všem.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 3. 11. 2010 18:54

Holky vy tam máte ty obrázky? Já jen postup co napsala Dana, ani jeden obrázek. :hm :hm
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 11. 2010 10:30

Jj, funguje to.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 8. 11. 2010 12:07

Dani supr :tleskani :tleskani :tleskani ,hned to pošlu dceři ,ta si vyhraje.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 22. 11. 2010 11:47

sice byly jen 4, ale byly uzasny jak jsou takhle merunove zihany Obrázek porad jeste nemame zpracovany ty dyne na kompoty,uff
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 22. 11. 2010 16:30

Ta je jedlá, nebo jen ozdobná? Je krásně pravidelně proužkovaná. Dýně vydrží, můžete je zpracovávat klidně i po částech.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 22. 11. 2010 17:06

Je opravdu fešná! ;-) Jen by mě u těch dekoračních zajímalo, zda jde nějak ovlivnit, jak dlouho vydrží. Některé mi časem začnou plesnivět, jiné naopak krásně uschnou, jsou pak výrazně lehčí a zachovají se po dlouhou dobu. Nemáte nějaký fígl?
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 22. 11. 2010 18:31

Když jsme měli zahradu a na ní dýně, tak plesnivěly vždycky ty, které nebyly sklizené zcela zralé. Protože ta zralá má tak tvrdou slupku, že úplně zkamení a pokud vůbec vyschne, tak jenom tak, že v ní vevnitř chrastí ta semínka. Někdy všechny neuzrajou včas a musí se sklidit. Ty co pořádně neuzrály většinou napadne plíseň. Mají v sobě moc vody asi.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 22. 11. 2010 21:08

presne souhlasim s Dančou, take si myslim, ze ty co maji vice vody, snadno podlehnou meknuti a nasledne hnilobe... jinak dynicka na fotce je okrasna-je trosku vetsi, ale ta barva se mi libi, uz je to ale F1 odruda a je to znat..
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 14. 9. 2011 19:32

tak doufam, ze se to tu zas trochu oživí, prece jen uz je doba sklizne a sklizi se toho dost, tak se pochlubte :)
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 18. 9. 2011 20:55

tak tedy jedna z tech jedlych.. Obrázek
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků