Co se kde klube ze země?

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 5. 6. 2010 21:00

Tak to je mazec teda , hlavně aby to někdo nenašel a nevyryl ji.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod mičurinec 5. 6. 2010 21:02

je to v prirodni rezervaci..tak snad to nikoho nenapadne a pokud jo tak vsem doporucuji nastudovat vyvojovy cyklus teto orchideje a kazdeho zajemce to hned odradi :-D
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 5. 6. 2010 21:06

Je to nádhera, ale znáš lidi. :hm :hm :!:
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 5. 6. 2010 21:10

Lidi většinou nestudují a vyrývají, a to i několik let po sobě i když se jim neujmou.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod dama 55 5. 6. 2010 21:25

Divoce rostoucí orchideje patří mezi chráněné rostliny . Každému, kdo by na ni sáhnul rýčem by patřilo urazit ruku až u ramene. Taky bych jednou chtěla něco takového vidět a vyfotit si to. Mám tip na některé orchidejové louky se vstavači a prstnatci, ale už to letos asi nestihnu.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 5. 6. 2010 21:29

tak si aspon nastudujte lokality bělozářky, neni to sice orchidej ale je to take ohrozeny druh a hlavne co nevidet pokvete, mozna uz kvete-zjistim zitra az se vybelham na jeden kopec co je vedle na vesnici a jeste chci zkusit jinou vedlejsi vesnici tam ma byt Iris sibirica-tedy kosatec .-) tak se moc tesim a po pekny vychazce zpet do reality-na zahradu a pekne plejt
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 5. 6. 2010 21:37

Zítra bude kráně, tak dej vědět a pozor na klíšťata, teď jich je všude jak naseto a na takových travnatých plochách skoro nejvíc. Jeden aby se bál se ke kytce trochu sehnout, hned nějaké klofne.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 5. 6. 2010 21:49

jo tak o tom Ti teda jeste povim, klistata zacala premyslet jak se nejlepe dostat k potrave...asi obklicily trs strevicniku a cihaly kdo k nim prijde, tak se tam rozjimam a kocham, pak kouknu na lytka a mel sem jich tam nahle asi 20, no to byla rychlost je dat dolu, no moc sem si orchií neuzil a radsi mazal od nich, aspon maji nejakou pojistku jak se zbavit lidi...
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 6. 6. 2010 07:08

Mirku je to krása. Ale já jsem takové viděla že nabízí ke koupi. Mají být zahradní. Myslíš že to tam někdo nezasadil ? Já jsem ani neviděla že u nás Orchidejky rostou :shock: :-[ .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 6. 6. 2010 09:55

tahle je puvodni...ale ted jsou firmy, ktery prodavaji vzacny nase kytky-musi mit ale licenci a i ti musi dat na to papir, zes to nekde nevykopla....
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 6. 6. 2010 10:17

Aha. No já se v tom nevynám. Jen vím že jsem o ní přemýšlela že ji dám na zahrádku. Psali o ní že přezimuje venku.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 6. 6. 2010 10:50

ano...jeste existuji nejaci pribuzni, vypadaji podobne, ale maji jinou barvu kvetu-no jsou taky uzasny

-- 6. 6. 2010 11:50 --

jo a oznamuji vsem, ze belozarka liliova uz prave kvete..vecer sem dam foto...
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 6. 6. 2010 10:56

Už se těšíme ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 6. 6. 2010 11:12

no po pravde byla to skoro sebevrazda...rostou na kopci kde je prikry svah s kameny, takze slezat zpet je strasne, ale ta namaha za to stala
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 6. 6. 2010 14:28

Na klíšťata Difusil, fakt to funguje, jen bacha, není to pro kočky! Ale na lidi do lesa, nebo na louku super. A když večer koušou takový ty malý potvory, tak taky.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků