zásilkový obchod Sieberz s.r.o. ?? Máte zkušenost?

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Medicka.ol 12. 3. 2008 14:53

Máte někdo zkušenosti s zásilkovým obchodem Sieberz s.r.o. http://www.sieberz.cz :?:

Objednávam tam docela dost věci za docela dost peněz, tak bych ráda věděla, jestli jsou slušný.

Potřebuju osadit terasu, a jako úplný amater kupuju sazeničky všeho možného 8)

Díky
Medicka.ol
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 17. 3. 2008 21:40

Z nabídky není vidět, jak velké rostliny posílají, ale ceny se mi zdají dost vysoké :cry:
Ovšem těžko soudit, když s nimi nemám zkušenost, každý máme svůj oblíbený zdroj rostlin pro zahradu.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Medicka.ol 18. 3. 2008 17:24

tak dnes mi o nich dorazil balík.Pravdou je, že je ten obchod asi lákadlem pro amatéry jako jsem já...Já si představovala, že mi pošlou 2m vysoký jahodník :lol: :lol: (ne to přeháním..to jsem nečekala ani já)...jejích načančané fotky vzbuzují zahradnickou vášeň..8)
Mě přišli růže(popínavé) zdály se si dost solidní, borůvka, taky velká...pak tři sazeničky jahodníku vysoké cca 3-4cm...A stály 284kč :shock: já čekala něco většího..ale jsem amater..takže nevím...

Nicmeně se mi moc líbi jejich petunie..můžu věřit tomu že budou takhle střapaté?
http://www.sieberz.cz/orbiz/DigiTrade/5 ... 47640.html

jsou přece jiné než ty co mají všude?
Medicka.ol
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 3. 2008 19:58

Plnokvěté surfinie by takhle střapaté být měly. Ceny se většinou pohybují od 28,- do 38,- korun + poštovné. Pokud budou odpovídat barvy, proč byste si neudělala radost a nekoupila si je? 8)
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 3. 2008 21:36

A co tahle
Obrázek
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 3. 2008 23:43

Tak ta se taky povedla :!: :!:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 19. 3. 2008 10:20

Tu jsem koupil vloni a rozmnožil jsem ji na nejmín 100 rostlin. :)
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 19. 3. 2008 14:26

veškeré petunie a surfinie mám moc ráda snadno se množí a rychle narůstají,takže z jedné rostliny osázíte celý dům.
U velkokvětých se musí ,ale odstraňovat odkvetlé květy,zato milionbells je rostlina samočistící,takže ušetříte mnoho času.
Obrázek
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 19. 3. 2008 15:49

A právě proto že se snadno množí tak je u nás v zahradnictví prodáváme za 18 kč.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 19. 3. 2008 18:08

Zásilkový prodej asi nevedete? Taková krásná cena - to by se truhlíky jen smály :lol:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Medicka.ol 19. 3. 2008 20:21

Jéé tak to jsou ty petunie (byť na obrázku krásné) u toho SIEBERZ hodně drahé :( no hlavně aby fakt pak vypadaly takhle :)
Obrázek
Medicka.ol
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HanaT 19. 3. 2008 21:12

tak tohle je opravdu nádherný závěsný koflík,pokud to máte převzaté ze zásil.služby určitě tu fotku mají počítačově upravenou aby nalákaly zákazníka.
U těchto rostlin při dobré péči můžete vypěstovat stejnou nádheru.
Nejsou náročné.
V zahradnictví je opravdu koupíte levnějác asi kolem 20,- Kč aspoň u nás a víte co kupujete.
A z inter. obchodu nevíte co přijde jestli nejsou rostliny poškozeny a potom máte jen problémy s reklamací.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 19. 3. 2008 21:58

Ta růžová je Priscilla ta skutečně takle vypadá a bohatě kvete.Jak se ta modrá jmenuje si nemůžu vzpomenout ale je hodně nevýrazná , takle modrá určitě není spíš šedivá. Tu bílou jsme ještě neměli.

To je pěkně upravené na počítači. Mám tušení že to tam přivázali a ještě fotili jen jednu barvu a pocítačem to nabarvili.

Nejvíc mě může vytočit jak v tom katalogu mají navazané broskve, švestky a jiné plody na jednoletých výhonech. To jsou teda zahradníci. Hrůza.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 19. 3. 2008 22:03

to už jsem viděla jak rostou jablka přímo ze spodu kmene,no nenechte se nalákat na ty metraky ovoce!!!
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 19. 3. 2008 22:40

Když si člověk pořádně prohlídne takovou katalogovou krásku, objeví shluky stejných květů, nebo ovoce různě rozeseté po rostlině. Už jsme se tím i bavili, kolik je takových "klonů", a Starklovi jsme psali, jak je to okatá úprava. Zřejmě je to netrápí. Mně by hanba fackovala, kdyby sem šly nepoctivě upravené moje fotky :x
Fidych
Zahradník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků