vánoční dárky

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod mičurinec 25. 12. 2009 09:21

Tak copak Vám Ježíšek nadělil? Podělte se o dojmy...
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 25. 12. 2009 10:56

Tak krom nějakých drobností,kytiček hlavně domácí pekárnu,kdo myslíš,že mi letos připravil těsto na vánočku 8-D 8-D :-P
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 25. 12. 2009 11:54

Já se musím přizat, že k nám Ježíšek dorazí až v sobotu, přijedou všechny děti, dřív to nešlo. Já jsem na to zvyklá, dělali jsme na nepřetržitém provozu a každý rok byl štědrý večer jinak, podle toho kdo jak sloužil. A vy se chlubte jak jste byli hodní . Zatím to vypadá, že to je samý andilek.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 25. 12. 2009 16:07

pekarnu jsem kupoval predloni a porad slouzi-uz se urcite zaplatila...
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 25. 12. 2009 17:01

Já jsem dostala foťák, kabelku, knihy o orchidejích, kočičí betlém - fakt s kočkama a místo Ježíška mají koťátko, kosmetiku, magnetický náhrdelník a náramek a společně jsme si naježili auto, protože to staré už dosluhuje. Ani nevím, jestli jsem byla tak hodná, nebo se Ježíšek spletl.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 25. 12. 2009 18:41

hlavne, ze Jezisek nezapomnel:-)
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 26. 12. 2009 07:31

No našel si i novou adresu, možná, že se opravdu spletl, protože toho bylo až dost, mimo jiné taky jsem dostala foťák, ať prý nemusím čekat až přijedou a můžu si fotit kytičky, nový friťák s digitálem no ještě se v něm naučit vařit, než to tam všechno nařídím tak to budu mít dřív uvařené v obyčejném, ach ta technika
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 12. 2009 07:45

Jaruš já jsem dostala Papiňák a bojím se v něm jít vařit protože to s ním neumím. Měla jsem celá léta ten starý hliníkový. Tak jsu zvědavá na tenhle moderní. Ale mě Ježíšek donesl darů že jsem byla letos uplně v šoku :shock: :-) . Před vánocema se mne Ježíšek ptal co bych asi chtěla. Ptala jsem se v jaké cenové relaci a on mi řekl střední. Ale já volím střední cestu celý život tak jsem řekla že vím o levném a o hodně drahém dárku. Levný je ten že bych dostala Orchidejku (to Cimbo bylo od syna) a hodně drahý je myčka na nádobí na kterou se snažím ušetřit aspoň tři roky. A co myslíte ž mi Ježíšek naložil ? BYLO MI ŘEČENO ŽE ORCHIDEJ NIKDY :!: :!: :!: ......A DOSTALA JSEM MYČKU :-D. JSEM MUSELA BÝT ŠÍÍÍÍÍLENĚ HODNÁ.Takového Ježíška jsem za celý život nedostala :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 26. 12. 2009 08:05

No s tím papiňákem jsme na tom stejně, není nad starou kuktu, a o těch drahých dárcích, no mladí jsou již v jiné cenové relaci, manžel chtěl čelovou svítilnu, když jsem se dívala na internet co to asi stálo (to víš, že mi to nedalo), tak tam byla za dva a půl tis. i ten foťák bude pro mne oříšek, je to pro mně mrňavé, ale myčka to si ceň, Pro mne osobně byla nejcennější nová podlaha v obýváku ta byla za 60tis.a zaplatil ji syn , takže my máme vybráno i příštího
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mičurinec 26. 12. 2009 08:52

loni či predloni jsem mamče taky daval k vanocum papiňák, mela predtim taky ten hlinikovej...a jak je ted spokojena!
a v podstate ja jsem taky spokojeny, ten hlinikovej sem si znarodnil a pouzivam ho na proparovani zeme-uzasna vec! na nektere druhy, ktere nesmi mit v půde houby je to bomba!.-)
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 12. 2009 10:09

Já si vážím každého dárečku i velkého a i toho nevíc prťavého který je věnovaný z lásky :-) :love: . A letos jsem jich vážně dostala moc a krásných, vážně to bylo pro mne velké překvapení :-))
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 26. 12. 2009 11:01

Ahojky , tak jsem se sem konečně dostala. Včera jsme byli v Imaxu na Avataru , tak jsme zabili celý den.Moravando k myčce gratuluju, :tleskani :mrgreen: jaká je to nakonec značka , na fóru o vaření jsi se pídila , která by byla dobrá.
U nás byl letos Ježíšek oproti minule skromnější , dostala jsem šlehač , jelikož mi v neděli při pečení odešel , parfém a sluchátka k mp3 . A od babiček jsme si nechali zarámovat obrazy , co jsme před rokem koupili. :lol:
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 26. 12. 2009 11:09

No já jsem krom pekárny-ostatně super vynález- dostala mikinu,miniphal a sukouše,bomboniéru,nůžtičky a pilníček na nehty a vitamíny (lecithin) No a to ty první čtyři jsem s Ježíškem kupovala já :-[ a o zbytek se postaral Ježíšek 8-D
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 26. 12. 2009 11:11

Marci taky fajn , já dostala pekárnu loni( taky jsem si ji vybrala) a je super. Taky jsem ještě dostala od dětí obrázek a pěnu do koupele. :lol:
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 26. 12. 2009 11:18

Pekárna měla být koupená normálně,ne jako dárek,ale ten můj toho využil a hned že dárek pod stromek.... :-\
No jo,letos to bylo ošizené,ale naštěstí v klidu :oboze
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků