Zmijovec

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 14:14

Tak se nám letos probudil smraďoch :-S Obrázek
Obrázek no už zvedal papírovou krabici nějak jsme na něj zapomněly :-[ :-[ už má 20cm. Tak jak poroste tak budu informovat jak se má k světu.
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 14. 1. 2009 14:59

Ten potvora zmijovec Vás snad kousnul do prstu (za to, že jste ho věznil v krabici). ;-) To co se dere na svět z té Vaší hlízy je květ nebo listy ? Možná hloupá otázka, ale mně vždycky vytvoří "zelený stromek" a květ nikde :hm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 15:14

To se teprve uvidí ale napřed nám dělá listy ty pak uschnou a je kvét a pak zas listy kvete už několikátej rok po sobě a ten prst nekous včera mne operovali šlachy na obou rukou a na stejných prstech :-P
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 14. 1. 2009 15:20

Pane Čermáku, omlouvám se, ten pokus o žert tedy nebyl vhodný :-[ . Tak alespoň "foukám na bebíčko" a přeji rychlé uzdravení, abyste mohl opečovávat květinky.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 15:23

Návštěvník píše:Pane Čermáku, omlouvám se, ten pokus o žert tedy nebyl vhodný :-[ . Tak alespoň "foukám na bebíčko" a přeji rychlé uzdravení, abyste mohl opečovávat květinky.

Nic se neděje sranda musí bejt ale ťukám tady do kláves jak datel :-[ :-/
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 14. 1. 2009 15:28

Ale hned je tady veseleji, když je v čem "brouzdat" a nabírat vědomosti. Včera tady bylo dost pusto.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 10:53

Dnešní foto už má k dnešku 36cm :shock: Obrázekroste jak z vody :roll:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 11:27

A jak potom vydržíte ten puch a jaký vlastně je? Já ten zážitek dosud neměla - ještě jako dítě mě zmijovcem obdarovala naše milá sousedka zahrádkářka každým coulem (mimochodem mám od ní fůru kytiček v zahradě, naposledy jsem dostala růži stolistou, která nádherně kvete voní), ale já tehdy hlízu někam založila :-[ a byl konec začátku mého pěstění.:)

Já zase znám odér, který vydávají květy ***** (Stapelia) - asi bude podobný, ne? V místnosti to člověk zas tak necítí, ale když se ke květu přiblíží, je to docela mazec. :-!
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:33

Kateřina Dvořáková píše:A jak potom vydržíte ten puch a jaký vlastně je? Já ten zážitek dosud neměla - ještě jako dítě mě zmijovcem obdarovala naše milá sousedka zahrádkářka každým coulem (mimochodem mám od ní fůru kytiček v zahradě, naposledy jsem dostala růži stolistou, která nádherně kvete voní), ale já tehdy hlízu někam založila :-[ a byl konec začátku mého pěstění.:)

Já zase znám odér, který vydávají květy ***** (Stapelia) - asi bude podobný, ne? V místnosti to člověk zas tak necítí, ale když se ke květu přiblíží, je to docela mazec. :-!

Je na chodbě takže se otevře okno a je po smradu jednou musel na dvůr podle tepla *****í jak shnilé maso a jest li chcete tak vám pošlu hlízy jak se bude přesazovat ale s kvetením si chvilku počkáte :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 1. 2009 11:40

To jste hodný, děkuji za nabídku, ale raději bych upřednostnila něco voňavého, kdybych si mohla vybrat. :-D
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 11:44

Tak to nemůžu posloužit ještě tak něco ze švestek a špendlíků když jsme u těch rostlin ale to neroste spíš ubývá :roll:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 1. 2009 11:04

Nebudete věřit teď jsem ho měřil má už 46 cm od hlíny :shock:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 18. 1. 2009 11:01

Za 24hod má 57cm.ObrázekObrázek :roll:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 18. 1. 2009 15:52

se omlouvám nejsem žádnej fotograf
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 1. 2009 10:53

Tak povyrostl má 64cm 8-S
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků