Co Vám právě kvete na zahradě?

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod rajsa 5. 9. 2016 07:26

No vidíš a jak krásný barvičky. No já to napsala zkráceně, myslela jsem paphiopedilum-tem pantofel, omlouvám se. Tak ta reklama asi pronásleduje jen mě, třeba kliknu na :Odpovědět a už mám přes celou stránku Zahradu čech.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 9. 2016 08:25

No tak vidíš :shock: ale nyní jsem se aspoň dověděla jak se jmenuje ta škeble, ale teda moc to už nevyužiji :D
Reklama stále žádná ani když jako nyní píši přez ODPOVĚDĚT. Tak asi máš smůlu . :roll: Nebo jsi se nějak omylem přihlásila na odběr té reklamy. Já nyní čekám n ;-) a firmu zedníků co nám budou renovovat koupelnu a WC. Nikde nemám bezbarierový přístup a to je opravdu fuška tahat pořád přez nájezdy vozík s manželem. Tak mi drž palce at to ve zdraví přežiju!!
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 5. 9. 2016 08:35

jo jo držím, ale pak to tam budeš mít krásný. No nemáš to jednoduchý.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 5. 9. 2016 16:26

Karen taky držím palce, to víš dřív by nás taková akce nerozhodila, ale s přibývajícími lety už je to jinak.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 9. 2016 18:35

Přesně tak, ale já se na to těšila. Barák je to starej a tak nás čekalo i překvapení. Když otevřely podlahu v koupelně ukázalo se , že už velmi dávno protékala voda z odpadu a pod dlažbou vytvořila pořádnou dutinu. Ten člověk co to otevřel tam docela slušně zapadl. A my se pořád divili, proč je zdivo pod oknem i na druhé straně mokré. Mysleli jsme že tam zatíká z venku a zatím to nejspíš bude od toho odpadu. To je ale dobré zjištění, máme důvod doufat že zdi už nebudou vlhnout. Dávám fotky na Rajče do složky Dům. http://karelex1.rajce.idnes.cz/F01_Dum_v_r.2000_-_2016/
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 18. 3. 2017 20:16

Tak na zahradě mi sice nekvete docela nic nebo teda jsem se ještě nebyla kouknout pořád prší, ale v okolí Brna - Kamenný vrch 17.3.2017 už se zase modrá krásnými kvítky Koniklece velkokvětého. No řekněte kdo by to neobdivoval.!! Tak se pokochtejt tou krásou se mnou:

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 18. 3. 2017 20:20

Karen to je nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani Mně se teprve začíná klubat, ale už mi kvetou krokusy.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 8. 4. 2017 11:48

Kdysi jsi mi krokus taky poslala ale asi semu u mne nelíbilo. Nebo se na zimu má skovat? Já jej nechala zasazený a už se víc neukázal. To bylo v roce 2011.
Nyní mi začínají kvést po tulipáncích již taky modřence. Všimla jsem si prvních v trávě tento týden.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 9. 4. 2017 18:08

Karen nemusí se schovávat. Taky Ti je mohli sežrat myši. Já už 3x sázela lilie a mám z nich jen jednu. A to jsem si kupovala v Lysé vždy 13ks. Tak už jsem to vzdala, ale ty mám na jiném záhoně. Jestli si vzpomenu na podzim tak Ti pošlu, potřebuji pár vyndat, dostaly se mi totiž mezi hořec. Když tak se připomeň.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 10. 4. 2017 09:22

Mně zmizely jen žluté a pochybuji, že tu mám myši na kočičím plácku.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 10. 4. 2017 12:22

No tak kočky mám taky kocoura a kočenku, myši chytají ale neřerou. Pokařdý nacházím mrtvolky na zahradě, což mě netěší. Většinou je najde krysařík dřív a já jej pak chytám.
Myslím,ře myšky sem přichází stále další.
Klivie krokus bych měla ráda, jen aby nedopadl jako ten první .Jestli nezapomenu tak se ti připomenu :) :)
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 14. 4. 2017 19:20

V těchto dnech mi dělají radost tulipány a tento nejvíc . Po rozkvětu mění barvu - tmavne .
Obrázek Obrázek

Ale líbí se mi i ty ostatní ten zakrslý je sice jen červený, ale zase má pěkně barevné lístečky. Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 26. 4. 2017 07:18

Tak tulipánů tu mám dost i krokusky nějaké, koniklec mi zůstal jen jeden a lilie taky nějak prořídly. Přitom kočenky tu mám také,tak co s tím asi už to nechám tak a nic nebudu dokupovat. Ta louka Karen s těma koniklecama je ale úžasná :tleskani , to tady nikde není.Znám ale místo kde je takové náleziště sněženek. :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 26. 4. 2017 09:58

Tak to my známe naleziště s bledulemi. Dcera tam byla fotit ale už v březnu.

Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 4. 2017 13:37

nádhera, to je jako to sněženkové :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků