Online webkamery zvířat

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Karen Válková 8. 6. 2015 21:47

Již několik dnů pozoruji mládě mořského orla. Většinou to za moc nestojí . Orlátko je už docela velké, ale v hnízdě jen tak leží. Několikrát jsem si už říkala jestli je vůbec živé. Leželo tam pokaždé jen tak rozpláclé jen vítr čechral nějaká jeho pírka. Pokaždé vypadalo nějak takto, jen podle stále čerstvých ryb v hnízdě bylo poznat že za ním rodiče létají
Obrázek
Až dneska jsem měla štěstí a natrefila přílet jednoho rodiče. To už bylo na co koukat.
Obrázek Obrázek
Dlouho se tam ale rodič nezdržel a mládě zase osyřelo.Ale když se tam jen tak neválí je už na něj impozantní pohled.

Obrázek

Dneska jsem se ale dočkala dalšího návratu rodiče a dokonce i krmení bylo možné pozorovat.

Obrázek Obrázek Obrázek

I tentokrát se rodič dlouho nezdržel a mládě zase zůstalo samo, ale je na něj krásnej pohled.

Obrázek

Už to asi nebude dlouho trvat a hnízdo opustí. Měla jsem z dnešního úlovku velkou radost a doufám že udělá radost i dalším. ;-)
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 9. 6. 2015 18:07

Také na něj koukávám a je to už macek,dneska mu asi moc nedonesli,k večeru tam dost pískal. Jen fotit mně to nejde jak tobě. :lol: Taky koukám na ty orlovce, už také povyrostli,ale jeden je vždy trošku pozadu.Tak těm menším držím palce, aby to také stihli a vyrostli.Loni takhle v hnízdě jeden umřel.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 15. 6. 2015 19:13

dnešní úlovek

Obrázek
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 16. 6. 2015 19:30

Děvčata právě je tam médik, hledá papaníčko
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lilka 7. 7. 2015 19:40

akuraaat bol medwediiiik :) ale len nachwilocku :(
Lilka

Odeslat příspěvekod Danielka.9 15. 7. 2015 16:27

Od doby kdy jsem natrefila unikátně 5 medvědů, tak zatím ani chlup asi jsem si to už vybrala až do příštího roku. Jezevce už také ne. 8-S 8-S
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 16. 7. 2015 07:20

Mně nějak přestal pracovat nějaký zásuvný modul, tak jsem nemohla sledovat nic. Už to mám opravený, ale zatím většina ptáků už opustila hnízda. Mrzel mě ten mořský orel a bukači. Jezevce jsem nenatrefila já vůbec nikdy. Na pasece medvědů už taky trefuji jen ty mývalovce jo a jednou už hodně za tmy stádo divočáků - již jen černo-bíle. A medvědů součastně já viděla jen dva.
Stejně tak pokaždý ještě nahlížím,když teda to vychází časově,
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 7. 2015 11:00

http://www.lupa.cz/clanky/firefox-zacal ... stni-diry/

Musíš si aktualizovat s tím jak vychází nové a nové verze. https://get.adobe.com/cz/flashplayer/ pozor na prostrední okno.Je potreba zrusit položku McAfee Security Scan Plus,to zatržítko.
Po stažení do pc, poklepeš na ikonu.Soubor se ti nainstaluje.Musís vypnout a zapnout prohlízec.Pokud ti aktualizace hodí eror, musís vypnout antivir.
Pokud to más opravené " asi si to zvládla, nebo más kolem sebe pc umetele ?
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 16. 7. 2015 14:13

Karen ten orel tam byl v hnízdě docela dlouho,orlovci za tu dobu vyrostli i odletěli.Když jsem viděla poprvé toho orla už byl i docela velký,nejdřív jsem myslela, že je to samice.Pak jsem viděla že ho krmí,no myslím tam byl ještě minulý týden.Zřejmě jich moc není ,když je třeba ho krmit docela dlouho a byl jen jeden.Za to ti bukači byli pryč co by dub.Ještě tam nějací malí orlíci vyrůstají, tak se ještě na něco podíváš.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 17. 7. 2015 16:57

Mirku dík za snahu, já si nic sama neopravím a ani nemám odvahu něco stahovat. Pokaždé mi to udělá dcera, ale dík za snahu mě něčemu přiučit.

Danielko, už mi to všechno zase funguje a tak ty dvě hnízda orlovců už zase sleduji. Ale ten orel mořskej byl skutečně nádherný. Já kdysi velice dávno pracovala v Brně v ZOO. Tam orla měli a tak tohle pokoukáníčko mě vrací do mladých roků.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 3. 8. 2015 13:30

Nepovedené přistání orlíka :D
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=21839
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 3. 8. 2015 17:52

díky Mirku, moc pěkné
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 4. 8. 2015 16:59

Už se pomalu není na co dívat, mláďata dorostla a za pár dnů zmizí ze svých hnízd.

Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 21. 10. 2015 19:12

Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 22. 10. 2015 06:42

Ještě doplň na co se dívám. Pořád vidím jen vodu.

-- 22. 10. 2015 08:31 --

že by trdliště??? Viděla jsem tam dvě ryby při tření.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků