Datle? alebo niečo iné?

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod aomame 9. 3. 2015 15:25

Zdravím vospolok. Zasadila som si kôstky z datlí a vyrástlo mi toto. Pripadá mi to skôr ako nejaký citrus, rozhodne nie ako budúca palma. Vie mi niekto povedať, či je reálne možné, že sú to datle? Som si istá, že som ich zasadila, aj som ich videla klíčiť, ale teraz som trochu v rozpakoch, či je to fakt ono... :oops:

-- 9. 3. 2015 16:27 --

Ide o tie 2 rastliny vpredu som zabudla podotknúť. To vzadu je avokádo, ktoré mi tiež príde trochu divné, lebo keď som si googlila, ako má rastlina avokáda vyzerať, nikde som nevidela také rozdvojené :)
Přílohy
DSC_0570.JPG
aomame
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 3. 2015 18:02

Nech to vyrůst a uvidíš. Když zasadíš datle, asi ti nevyroste smrk, no ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aomame 9. 3. 2015 21:13

Ja viem, že čo som tam zasadila by to malo byť a nič iné :-D Pochybnosti mám preto, že som tam zasadila aj citrónové kôstky, ale až po tých datliach, ktoré mali jasné klíčky v tom čase. Ježiši, pripadám si ako magor už 8-D
No, každopádne môžem sem hodiť o nejaký čas foto, čo s tým spravil čas. Preto som to sem dala, či to niekomu niečo nepripomína a či datle môžu takto vyzerať. Inak začnem veriť v citróny ... aj keď mi to nedáva zmysel.
aomame
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danielka.9 11. 3. 2015 09:06

No datle to nejsou určitě 8-D jsou to ty citrony. :pozor :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aomame 11. 3. 2015 10:46

:) budú to citróny, ktoré predbehli datle. Jednu datlovú kôsku som našla naklíčenú v zemi, čiže asi sa neujali, alebo im to ešte potrvá...
aomame
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků